Wzory tatuaży

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Są to najlepsze projekty tatuaży i zdjęć ryb koi, jakie kiedykolwiek widziałeś. Bardzo popularny, inspirowany Japonią projekt tatuażu, jest oszałamiający.

Symbole szczęścia, fortuny, miłości i przyjaźni, ryby koi często można znaleźć w japońskich ogrodach wodnych i można je odróżnić dzięki unikalnym kolorom i wzorzystym łuskom. Słowo „koi” oznacza po japońsku karp, ale jest to także homofon dla innego słowa, które oznacza „uczucie” i „miłość”. Istnieje wiele odmian karpi koi, dzięki którym tatuator może się dobrze bawić z projektem i stworzyć naprawdę wyjątkowe dzieło sztuki dla użytkownika. Ryby te mogą również osiągnąć długość do trzech stóp w zależności od warunków życia. Ryby koi mają wspólnego przodka ze złotą rybką (nie, nie z pysznym rodzajem krakersów) i chociaż mogą mieć podobny wygląd, na poniższych tatuażach zauważysz, że koi mają brzany (te ciekawie wyglądające wąsy)..

Najlepsze wzory tatuaży ryb koi:

Te brzany są w rzeczywistości pokryte kubkami smakowymi, co pozwala tym inteligentnym rybom żerować w poszukiwaniu składników odżywczych wzdłuż najciemniejszych stawów. Nierzadko można znaleźć tatuaże koi, które są również reprezentatywne dla znaku zodiaku Ryby (symbolizowanego przez parę ryb), których przykłady znajdziesz również poniżej.

33. Niebieski koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Spójrz na ten kawałek ramienia! Ten tatuaż z rybą koi jest pięknie niebieski, ale wiecie co? Jest to również realistyczne przedstawienie, ponieważ tak! niebieskie koi można znaleźć w naturze. Nie żartuję! Tak prawdziwe jak niebo jest niebieskie, te japońskie karpie też są niebieskie. Praca na linii jest naprawdę fantastyczna ze wszystkimi detalami w skali, a także z płetwami. I spójrz w to oko! Z kawałkami złota i zieleni ten gość z góry nie chce się bawić… ale podziwiany z daleka będzie w porządku. Symbol siły, mocy i długowieczności, ten tatuaż z rybą koi jest potężnym dziełem sztuki.

32. Dwie zagubione dusze

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Napis w tym tatuażu mówi: „Jesteśmy tylko dwiema zagubionymi duszami, pływającymi w akwarium rok po roku”. Uwielbiam rybę koi tworzącą symbol yin-yang w tym utworze wokół tych słów. Jest znaczący i pięknie wykonany z jasnymi, odważnymi kolorami i pięknymi liniami.

31. Koronowany Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Ten tatuaż jest tak fajny i na pewno można go interpretować jako wiele rzeczy. Lubię myśleć o nim jako o królu wszystkich koi, a może nawet częściowego smoka (w którą uważa się koi — więcej o tym później). Podoba mi się poczucie mistyki i fantazji tego tatuażu. Korona jest miłym akcentem, ponieważ dodatkowo symbolizuje siłę i moc ryby, która już reprezentuje te rzeczy. Uwielbiam tatuaże, które są naprawdę wyjątkowe, ponieważ dają nam lepszy wgląd w osobowość osoby, która je nosi. Tatuaże to nie tylko dzieła sztuki, ale przedłużenie naszych doświadczeń, idei i wartości.

30. Elegancki Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Tak bardzo kocham ten tatuaż z rybą koi. Jest zabawny i kapryśny, a jednocześnie delikatny i ładny. Umiejscowienie jest idealne dla tej harmonijnej pary. Przypominająca symbol yin-yang, para koi jest często używana jako symbol szczęścia dla szczęśliwego małżeństwa, ponieważ ryby koi są synonimem szczęścia i harmonii. Niezależnie od tego, co te konkretnie koi reprezentują dla tej osoby, myślę, że są po prostu urocze i byłbym dumny, że zawsze będę nosić topy bez pleców, aby pochwalić się tym kawałkiem.

29. Odręczne Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Umieszczony na mięśniu łydki, ten upstream koi jest odważnym symbolem siły i sukcesu. Uwielbiam, jak szczegóły linii w tym utworze sprawiają, że wygląda jak szkic (ale jak naprawdę niesamowity szkic, który jest w rzeczywistości pięknym gotowym dziełem). Bóg wie, że nie mógłbym odręcznie szkicu ocalić życia ludzika. Dodatek różowego kwiatu lotosu stanowi miły akcent w tym utworze, biorąc pod uwagę rozmiar i lokalizację. Kwiaty lotosu są często łączone z rybami koi, ponieważ wyrastają z rodzajów stawów, w których zwykle występują koi. Tak jak koi zaczynało jako mała ryba i wyrosło na silnego smoka (zgodnie z legendami… choć jeśli byłeś tego świadkiem, chciałbym o tym usłyszeć), lotos zaczyna się w błotnistym stawie i wciąż kwitnie pięknem.

28. Tatuaż na ramieniu z rybą Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Pamiętasz, jak powiedziałem, że koi i złota rybka mają wspólnego przodka? Cóż, jeśli ten kolorowy rendering tego nie dowodzi, to nie wiem, co robi. Zarówno jasne, jak i piękne, złote rybki są zazwyczaj mniejsze niż koi i mają różne kształty ciała i ogona. Ciekawostka: karpie koi i złote rybki rzeczywiście mogą się rozmnażać, ale ich potomstwo jest zawsze bezpłodne. Wiesz, co też zawsze powinno być sterylne? Igły do ​​tatuażu. Bam! Będę tu cały dzień, ludzie.

27. Zarys Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Ahoj, ahoj, znalazłem koi! Ten projekt naprawdę wygląda jak ryba koi, od brzan po charakterystyczne łuski i przepływ ciała. Linia pracy jest idealna, a decyzja o niekolorowaniu tego elementu sprawia, że ​​praca wyróżnia się jeszcze bardziej. Naprawdę, naprawdę kocham ten kawałek, ponieważ jest równie zabawny i funky.

26. Odpływ i odpływ

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Nie jestem pewien, co oznacza symbol w środku tego wzoru, ale ryby koi tutaj są pomysłowo wykonane i bogate w kolory. Płynący po plecach tej kobiety, ten tatuaż z rybą koi wyróżnia się jako wyjątkowy i zabawny kawałek. Interesujesz się kulturą japońską? Sprawdź więcej wzorów tatuaży w stylu japońskim tutaj.

25. Złota ryba Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Spójrz na złotą rybkę z wąsami! Err… mam na myśli rybę koi! Jasny i kolorowy, ten projekt radośnie siedzi na ramieniu tej kobiety, gdzie z pewnością nie można go przegapić. Uwielbiam kontrast pomarańczy i błękitu z pięknymi różowymi kwiatami lotosu po obu stronach karpi koi. (Wolisz słoneczniki od lotosu? Spójrz na te 25 tatuaży słonecznikowych!) Ta konkretna ryba koi wydaje się pływać w górę rzeki w wodospadzie; Legenda głosi, że gdy ryby koi dotrą na szczyt wodospadów, zamieniają się w smoki! Te zimnowodne ryby nabierają siły, gdy płyną w górę rzeki i najwyraźniej są ostatecznie nagradzane za swoje zmagania, przekształcając się w smoki. Gdyby tylko ten przedstawiony powyżej poszedł trochę dalej, może zobaczylibyśmy smoka!

24. Ciemny Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Ten koi może być w drodze do smoczego kaptura, jeśli jego wyraz twarzy jest jakąś wskazówką… a może ryba jest szalona, ​​ponieważ wspięła się w wodospad i nie zamieniła się w smoka. Świat może się nigdy nie dowiedzieć. Wiem jednak, że łuski na tym tatuażu doskonale przedstawiają łuski prawdziwego koi, a użycie koloru i cieniowania sprawia, że ​​ten kawałek jest jak żaden inny. Ciemne fale otaczające rybę nadają temu tatuażowi niesamowite wrażenie, jakby wietrzył naprawdę złą burzę i wybucha (spójrz na te miejsca!) Z powodu stresu. A może to po prostu super twardy koi i ma klasyczny przypadek RBF. Dzieje się nawet z najlepszą rybą.

23. Fantastyczna ryba

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

To niesamowite, jak ta sama ryba może być tak drastycznie przedstawiona na tatuażu. Łącznie 180 z 24, ten tatuaż z rybą koi krzyczy kolorem i zabawą. Uwielbiam kapryśne, kwiatowe akcenty w tym płynącym pod prąd koi. Kolory tutaj przenoszą widza do jakiejś magicznej krainy koi i nie mam dość. Chociaż uwielbiam proste, wszystkie czarne tatuaże, takie kawałki przypominają mi, jak cholernie piękny może być kolor. Szukasz super fajnego tatuażu z morską istotą, ale nie czujesz koi? Sprawdź 20 niesamowitych tatuaży ośmiornic tutaj.

22. Inspirowany Japonią

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Japońskie kwiaty wiśni są moim zdaniem jednym z najpiękniejszych kwiatów, więc uwielbiam, że artysta umieścił je w tym tatuażu z rybą koi. Kwiaty wiśni na ogół symbolizują nadzieję, niewinność i nowe początki. Szczególnie lubię rybę koi w tym utworze; ich kolory są super realistyczne i przypominają mi te, które widziałem pływając w Ogrodzie Japońskim w Portland. Kochasz ogrody i kwiaty? Spójrz na 88 najlepszych tatuaży kwiatowych tutaj.

21. Rękaw Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Ten odważny tatuaż z rybą koi jest całkowitym dziełem sztuki i po prostu uwielbiam używać tutaj czerwieni! Czerwone koi często kojarzą się z intensywną miłością i często służą jako symbol matki (lub innej kobiecej postaci) rodziny. Siła i odwaga są również często przedstawiane przez karpiów koi w kolorze czerwonym. Szczegółowe łuski i kwiaty w tym utworze są również wspaniałe. Szczególnie podoba mi się tutaj oko koi, ponieważ naprawdę wyskakuje z resztą kawałka.

20. Piękny tatuaż biodrowy

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

O mój Boże. Kocham, kocham, kocham ten tatuaż !! Kolory są idealne i piękne, a projekt jest po prostu wspaniały! Słowo, które przychodzi ci na myśl? „Fly”. I zgadnij co? To nie jest prawdziwe słowo. Ale tak właśnie myślę o tym tatuażu. Uwielbiam ten inspirowany yin-yang tatuaż z rybą koi, a teraz chcę go mieć. Umieszczenie jest idealne. Wszystko jest perfekcyjne. Oj, potrzebuję trochę koi.

19. Realistyczny Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Wyobrażam sobie tę rybę „glurp, glurp” prosto w moją twarz. Ten tatuaż przypomina mi również rybę, którą widziałem w Ogrodzie Japońskim w Portland, ponieważ był to bardzo powszechny wzór wśród tamtejszych koi. To jak ryba, która chciała być krową, ale dodana w kilka pomarańczowych plamek, płetw i brzan i była jak goly, myślę, że zamiast tego będę musiał być koi. Podoba mi się sytuacja z niebiesko-zielonym obrysem, która się tutaj pojawia, ponieważ sprawia, że ​​kolorystyka karpi koi wyróżnia się jeszcze bardziej.

18. Mały Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Więc pamiętasz, jak dwa zdjęcia temu miałem obsesję na punkcie „płynących” koi? Cóż… teraz chcę zamiast tego te cenne koi (lub dodatkowo). Trzeba przyznać, że pomyślałem o sardynkach ze Spongeboba, kiedy zobaczyłem ten tatuaż. Dobrze? Nie masz pojęcia o czym mówię? Google! W tych małych koi jest coś kreskówkowego, co czyni je jeszcze bardziej uroczymi i uroczymi. Ten tatuaż wyglądałby świetnie również w różnych miejscach, od bioder po plecy.

17. Zabawna stopa Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Czy spojrzałbyś na tego uroczego koi! To jak tatuaż z kreskówkową księżniczką z rybą koi i uwielbiam to. Fioletowy i pomarańczowy pięknie współgrają ze sobą, jak zachód słońca!, a zielone oko koi śmiało się wyróżnia. Naprawdę podziwiam linię wokół ust w tym utworze, nadając karpiom koi bardziej kobiecy wygląd. Podoba mi się również brzana (inaczej rzeczy wyglądające na wąsy) w tym tatuażu, gdy płyną w różnych kierunkach, co dodatkowo daje złudzenie ruchu.

16. Szczęśliwy Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Jak piękne są te tatuaże koi? Dostrzegam kolorowy wzór w parach koi…fioletowy i niebieski. Kolory idealnie do siebie pasują i oferują bardziej magiczne przedstawienie tych ryb, które tak często występują w odcieniach pomarańczy, czerwieni i czerni. Artysta wykonał tu świetną robotę; wygląda na to, że były one gładzone pędzlem, a nie igłami. Zawsze jestem pod wrażeniem takich kawałków. Ta szczęśliwa dama może na zawsze uprawiać te tatuaże z rybami koi, zawsze podziwianą za ich piękno i siłę.

15. Skomplikowane Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

To naprawdę zgrabny wzór tatuażu koi na ramieniu. Linia jest piękna i zawiera kilka kwiatów oraz coś, co wygląda na fale, wraz z samym koi. Myślę, że ten kawałek wyglądałby fajnie z odrobiną koloru; może trochę niebieskiego cieniowania na falach lub po prostu mały pop w kwiatach. Tak czy inaczej, to super fajny projekt i myślę, że zawsze można po prostu wziąć do niego marker, aby trochę go podrasować w przypływie nudy. Nie bądź taki „koi” o kolorowych ludziach!

14. Potężny Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Ten czerwono-pomarańczowy koi wydaje się płynąć przez wody z pełną siłą z każdym krokiem tej osoby. Bardzo podobają mi się tutaj szczegóły, od łusek po rozpryski wody, która wygląda, jakby mogła wylać stopę osoby za pomocą kranu. A czy widziałeś oko na tym tatuażu z rybą koi? Wygląda tak realnie! Czekam tylko, aż ta ryba ożyje i powie: „hah, myślałeś, że jestem tatuażem? Co to jest?” *pływać *pływać

13. Nieskończone Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Jak fajne to jest?! Klasyczny znak nieskończoności w nowej odsłonie z prześliczną rybą koi! Z każdym projektem tatuażu, który znajduję, uwielbiam sprawdzać, czy w jakiś sposób zmienił go w symbol nieskończoności. W dzisiejszych czasach jest to bardzo popularny tatuaż, więc fajnie jest zobaczyć, jak ludzie nadają mu wyjątkowy charakter. Szczególnie podoba mi się ten obraz, ponieważ koi są tak reprezentatywne dla miłości, siły i determinacji; w połączeniu z symbolem nieskończoności, człowiekowi przypomina się o tych cechach na wieki wieków. Bardzo podoba mi się też twarz na koi, ponieważ coś w niej wygląda naprawdę uroczo i niewinnie, jak urocza mała kreskówkowa koi.

12. Koi i Lotos

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Uwielbiam ten kawałek!! Jest super jasny i odważny, spływa po plecach tej kobiety. Ten tatuaż z rybą koi wygląda tak, jakby właśnie spadł z pluskiem do tego strumienia; to jest wspaniałe. Ponownie widzimy ładny, różowy kwiat lotosu w połączeniu z karpiami koi, które wydają się mieć lekko niebieskie cieniowanie w łuskach. Nie jestem pewien, czy błękit w łuskach ma być rozpryskami wody na rybie, czy faktycznym kolorem jej łusek. Tak czy inaczej, podoba mi się, jak dodaje się to do ogólnego elementu, który jest świetny pod względem wielkości i skali (kalambur całkowicie zamierzony).

11. Przepływ w górę

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Ten masywny tatuaż na plecach naprawdę pokazuje ogrom, do którego koi może dorosnąć w prawdziwym życiu. Kolejne piękne dzieło sztuki, uwielbiam ten konkretny tatuaż z rybą koi, ponieważ wygląda na to, że został zrobiony z kawałka węgla drzewnego. Cieniowanie jest wspaniale wykonane. Czy wiesz, że większość ryb koi przeżywa swoich właścicieli? Niektórzy mogą żyć nawet 200 lat! Zwariowany. Ponieważ żyją tak długo, ryby koi są często przekazywane z pokolenia na pokolenie w Japonii.

10. Ryby Koi Ryby

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Spójrz na tych uroczych małych facetów, którzy są wszyscy koi! Kolejna para w kolorze fioletowym i niebieskim, ci faceci reprezentują znak zodiaku Ryby należący do osób urodzonych od 19 lutego do 20 marca. Dwunasty znak zodiaku, Ryby, są płynne i wyluzowane, współczujące i charytatywne. Można nawet powiedzieć, że ci ludzie mają tendencję do „płynięcia z prądem”, podobnie jak te ryby koi.

9. Dopasowanie Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Uwielbiam koordynować tatuaże takie jak ten yin i yang, ale głębokie, bogate kolory są tym, co naprawdę mnie wyróżniało. Umiejscowienie jest naprawdę wyjątkowe i fajne, w przeciwieństwie do innych tatuaży z rybami koi, z którymi się spotkałem. Mam nadzieję, że ta osoba wyrzuciła wszystkie swoje skarpetki, bo byłoby kiepsko, gdybym kiedykolwiek musiał zakrywać te ryby.

8. Plemienne Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Jak fajnie jest to plemienne koi płynące wzdłuż kostki tej osoby do stopy? Uwielbiam odważny projekt i wyjątkową interpretację koi w tym utworze. Jeśli kochasz plemienne wzory tak samo jak ja, ale jesteś jak ehhh jeśli chodzi o część rybną, sprawdź 100 innych tatuaży inspirowanych plemieniem tutaj.

7. Wabik Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Czy to tylko ja, czy… czy to wygląda jak zmutowana ryba próbująca uchodzić za koi, aby dostać się do jakiegoś tajemnego stawu czy coś takiego? Spójrz na tę twarz! To powiedziawszy, uwielbiam kontrast pięknych kwiatów w tym utworze. Nie wyglądają tak, jakby należały, ale właśnie dlatego działają. Może ten koi zmienia się w smoka i dlatego łuski nie są spójne i przypadkowo zabarwione na brązowo. A może to martwy koi? Wygląda trochę jak trup. Jest to zdecydowanie interesujący utwór i otwarty na interpretację i to wszystko powody, dla których umieściłem go na tej liście. Daj mi znać, co myślisz, gdy patrzysz na tę twarz.

6. Ramię tatuażu z rybą koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Piękny! Kolejny przykład utalentowanych artystów tatuażu! Od pracy na linii po cieniowanie i umieszczanie tego tatuażu z rybą koi, jest to element, który należy podziwiać przez lata, lata i lata. Płynąc pod prąd, płynąc w górę rzeki, ten koi jest silnym przypomnieniem, że możemy (i będziemy) znosić wszystko, co życie rzuci nam na drogę.

5. Nieśmiały Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Uwielbiam ten delikatny, mały klejnot koi, który jest schowany pod uchem tej kobiety. Małe przypomnienie siły i pokonywania przeciwności, ten tatuaż z rybą koi jest po prostu piękny. Szukasz innych pomysłów na małe tatuaże, które nie są tak podejrzane? Nie szukaj dalej! Sprawdź tutaj 88 niesamowicie doskonałych i maleńkich tatuaży.

4. Pływanie pod prąd

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Prosty, ale skomplikowany wzór ryby koi, ten tatuaż na udzie jest po prostu naprawdę ładny i piękny. Ryba koi może mieć różne znaczenia w zależności od kierunku, w którym pływa. W takim przypadku obraz na górze może oznaczać, że osoba pokonała przeszkody i zyskała siłę potrzebną do kontynuowania jazdy pod prąd. Życie może być ciężką bitwą, ale jeśli ten koi przetrwa, ty też! W tatuaże na udach, ale koi nie tak bardzo? Sprawdź 101 najseksowniejszych tatuaży na udach tutaj.

3. Kawałek Ryb

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Nie jestem Rybami, ale ten tatuaż z pewnością sprawia, że ​​chciałbym być. Absolutnie uwielbiam wybór kolorów tutaj i pokaz yin i yang koi. Mówi się, że niebieskie ryby koi reprezentują spokój, ciszę i spokój, podczas gdy fiolet zawsze symbolizował królewskość i bogactwo. W taoizmie yin i yang symbolizują pojedynkowe strony wszystkich rzeczy oraz ich idealną równowagę i harmonię. Okrężny ruch koi reprezentuje przekonanie, że wszystkie rzeczy są ze sobą połączone. Piękny kawałek o cudownym znaczeniu, ten tatuaż z rybą koi to radość.

2. Kapryśny Koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Łał! Ten projekt to niesamowita interpretacja ryby koi. Wędrując po plecach tej kobiety, ten kawałek jest odważny i piękny w całym czarnym tuszu. Praca na linii sprawia, że ​​wygląda to tak, jakby ta ryba płynęła w czasie rzeczywistym.

1. Tatuaż z trzema rybami koi

Najfajniejsze wzory tatuaży z rybami koi, jakie widziałeś

Te trzy ryby koi wydają się płynąć wzdłuż czegoś, co wydaje się być plecami tej osoby. Podoba mi się dodatkowe bąbelki powietrza, które po raz pierwszy pomyliłem z piegami, oraz ogólny wygląd tego kawałka. Ogony wyglądają jak pióra, wystarczająco miękkie w dotyku! Mówiąc o piórach, sprawdź tutaj 35 niesamowitych tatuaży z piór.