Wykadrowana dziewczyna lubi bawić się swoim jedzeniem!

Wielkie rzeczy w małych paczkach! Lizaki i bielizna!

Oprócz zamiłowania do przekształcania zabawy z jej jedzeniem w całkowicie lubieżne doświadczenie, istnieją inne fakty dotyczące Teresy Bond, lepiej znanej jako @tinyteresab, że my'na pewno znajdziesz interesujące. Teresa to mała paczka wzrostu, która pakuje kilka poważnych pomiarów – opowieść o jej taśmie brzmi 37-25-34 na wysokości 4'9"!

Poza tym, że jest jedną z najgorętszych modelek na Instagramie, Teresa jest również księgową, która kiedy nie jest fotografowana przez swojego ulubionego fotografa lub nie chrupiąca liczbami, może po prostu spotkać ją, która delektuje się sushi w lokalnej japońskiej restauracji lub kibicuje swojej ulubionej drużynie hokejowej, The Cannucks..

Teresa ma kilka filozofii na temat tego, jak prowadzi swoje życie. "Jestem super niedojrzały. Lubię się dobrze bawić i nie brać życia zbyt poważnie. Najseksowniej czuję się w drogiej bieliźnie i szpilkach, a gdybym mogła dać panom jedną radę, to zawsze trzymać otwarte drzwi dla kobiety. Traktuj damę jak księżniczkę.

"Jeśli chodzi o mężczyzn, to uwielbiam mężczyznę w dobrze skrojonym garniturze. Brody i tatuaże są gorące, a dobre poczucie humoru i inteligencja to konieczność.

Nie lubię facetów, którzy są zarozumiali, głośni, mają zepsute zęby i nieuczesane paznokcie."

Zrzut ekranu 2018-07-30 o godzinie 17.25.09

Zdjęcie przez @tinyteresab 

Czy jesteś jeszcze głodny??!

Zdjęcie via @tinyteresab Czas na małego Meksykanina!Zdjęcie przez @tinyteresab To nie jest dla dzieci!Zdjęcie przez @tinyteresab Lodowy pop topnieje!Zdjęcie via @tinyteresab Wydaje nam się, że teraz jest godzina, prawda?Zdjęcie przez @tinyteresab To zwycięska kombinacja!Zdjęcie via @tinyteresab Czas na kolację z okazji Święta Dziękczynienia!Zdjęcie via @tinyteresab No, może nie trochę!Zdjęcie przez @tinyteresab O rany, to jakiś widok!Zdjęcie za pośrednictwem @tinyteresab Nigdy nie mam dość sera!Zdjęcie przez @tinyteresab Studious jest super sexy!Zdjęcie przez @tinyteresab Słyszysz!

Ono's Czas Taco!

Zdjęcie przez @tinyteresab 

Czas na małego meksykańskiego!