Twój tuszowany króliczek

Stephanie Marazzo ma całkiem ogon!

Co'jak się Steph? Pani Marazzo zna się na marchewce. Króliczek z sąsiedztwa to wytatuowana czarodziejka, która opisuje siebie jako "Wytatuowana nocna sowa."

A ona jest rzeczywista "Dziewczyna z sąsiedztwa" jeśli mieszkasz w Tampie. Z jej strony: "Urodzona i wychowana w Central New Jersey, Stephanie dorastała w małym miasteczku z rodziną i przyjaciółmi. Swój pierwszy tatuaż otrzymała w wieku osiemnastu lat, a jej miłość do sztuki wzrosła tak szybko, jak jej kolekcja wspaniale kolorowego i kapryśnego atramentu. Od czasu przeprowadzki w okolice Tampa Bay Stephanie kontynuuje regularną współpracę z lokalnymi fotografami i markami oraz poszerza swój międzynarodowy zasięg dzięki licznym zagranicznym obiektom i spreadom."

Ta wyjątkowo świąteczna sesja została sfotografowana przez genialnego fotografa Blake’a Cortesa, zobacz więcej jego zestawu ze Stephanie na kolejnych stronach. C'pon, wskocz do tego!

Króliczek Stephanie Marazzo 7

Idź w dół króliczej nory

Zdjęcie: Blake CortesZajączki Playboya były symbolem seksu lat 50., teraz prawie 70 lat później wytatuowane panie są najseksowniejsze!Zdjęcie Blake CortesStephanie tak bardzo skoncentrowała się na palcu, że pasek stanika zdawał się zsuwać po jej ramieniu.Zdjęcie Blake CortesShe ma dość miękki ogon na pupie. I spójrz na jej niesamowity kawałek nogi, który pieści jej udo!Zdjęcie: Blake Cortes To piękne ramię pani Marazzo. Jej czarno-szara praca wyskakuje z akcentem różu… a może to fuksja?Zdjęcie: Blake CortesZdjęcie Blake CortesSpring nadszedł czas, aby stracić jak najwięcej ubrań. Ale nie puszysty ogon.Zdjęcie Blake Cortes Witaj, o króliczku, witaj, o miód Witaj, o ragtime gal Wyślij mi buziaka przez drut Kochanie, moje serca w ogniu!Zdjęcie Blake CortesMarchewki są dobre dla oczu,* Stephanie jest łagodna dla oczu. *nie jesteśmy okulistamiZdjęcie Blake CortesKiedy myślisz o uszach królika, co wyobrażasz sobie? Antena telewizyjna 35+. -35 Rzeczywiste uszy królika. Teraz w każdym wieku: to zdjęcie.Zdjęcie: Blake CortesNor króliczki, ale nasze serca eksplodowały, więc było kilka ofiar. Warto było. Najlepszy sposób na śmierć.Zdjęcie: Blake CortesGdyby Zajączek Wielkanocny wyglądał tak, bylibyśmy zbyt zafascynowani, by wyruszyć na polowanie na jajka.Zdjęcie: Blake Cortes Wesołych Świąt Wielkanocnych od Inked, Stephanie Marazzo i Blake Cortes.

Teraz to współczesny króliczek

zdjęcie zrobione przez Blake Cortes

Króliczki Playboya były symbolem seksu of '50s, teraz prawie 70 lat później wytatuowane panie są najseksowniejsze!