Te mocno wybarwione laski sprawią, że będziesz wyglądać dwa razy

Możesz czytać te laski jak magazyn

Kochamy tutejsze panie i lubimy je szczególnie, jeśli'ponownie młoda, zabawna, skąpo odziana i pokryta od stóp do głów pięknymi tatuażami. Atrament mówi o niej wiele, na przykład, że uwielbia długie, romantyczne spacery po ogrodzie pełnym kwiatów lub chce przykucnąć na weekend i oglądać horrory. Te dziewczyny noszą swoje osobowości na całym ciele.

sexy-tatuowana-dziewczyna-selfie-hyliasuicide

STRZAŁ Z BOKU

Źródło: Instagram @hyliasuicide

Ta urocza dama jest po prostu taka chuda w środku, ale wygląda jak ona'ma poważny tyłek. i'Jestem pewien, że wie, jak go używać. A te długie wytatuowane nogi są po prostu takie kuszące.

dziewczyna-z-nogą-i-żołądek-w-czarnym-bikini-juliajasmin_aka_jj

SZEROKI NA GÓRZE

Źródło: Instagram @juliajasmin_aka_jj

wiem, że ty'myślisz o owinięciu się tymi długimi nogami w tej chwili. Ty'Będę patrzeć na każdy szczegół jej atramentu, przesuwając dłońmi po jej gładkiej skórze.

blond-dziewczyna-z-szyja-i-klatka-tatuaz-tessalizz

TAKI SŁODKI

Źródło: Instagram @tessalizz

To jeden szalony tatuaż na szyi; to naprawdę wymaga zaangażowania. Jej uśmiech cheerleaderki i blond włosy dziewczyny z sąsiedztwa zaprzeczają całemu poważnemu atramentowi na jej klatce piersiowej.

blond-z-szyja-i-piersi-tatuaz-sheridanlouise_x

CAŁOWANIE CZASZEK

Źródło: Instagram @sheridanlouise_x

Możesz powiedzieć po jej tatuażach (i jej tatach), że ona'to klasyczny romantyk zmieszany z twardzielem. Ona'szuka partnera z podobnym tatuażem z całującą czaszką, więc lepiej udaj się do lokalnego sklepu.

jasminemaree-wytatuowana-w-fioletowej-bielizna

FIOLETOWA KSIĘŻNICZKA

Źródło: Instagram @jasminemaree

i'm tak w jej wygląd teraz. Te długie włosy, te ciężkie tatuaże na dole i ta seksowna fioletowa bielizna. ja nie'nie sądzę, że te dna mogą być jeszcze mniejsze. 

wytatuowany-butt-allietrain

'O TYM BASIE

Źródło: Instagram @allie.train

My'kochasz tę laskę's bas, brak wysokich tonów. Jej atrament jest dość ciasny, jak na to, że jest tak tradycyjny, ale możesz't poprosić o lepszy widok. Zastanawiam się, jak wygląda druga strona. 

dwie-wytatuowane-kobiety-w-strojach-plazowych-sabrina_sawyers

DWA ZA JEDEN

Źródło: Instagram @sabrina_sawyers

My'Na pewno zabiorę obie te zabawne panie do domu na przejażdżkę. Widzę, że jedna z nich naprawdę uwielbia swoje horrory, a inne uwielbiają dobrą plamę koloru. 

wytatuowana-dziewczyna-w-treningu-ubranka-tatuazbabez

KRÓLOWA TRENINGU

Źródło: Instagram @tattooed.babez

Ona'Popisuje się naprawdę dobrą robotą z rękawami, ale wybrałem to zdjęcie, ponieważ całkowicie wykopuję laskę, która utrzymuje jej ciało w dobrej kondycji. I lubię patrzeć na dziewczyny w spodniach do jogi.

dziewczyna-w-majtkach-z-tatuazem-z-brzuszkiem-tcmn

CIEPŁO OPAKOWANIA

Źródło: Instagram @tcmn

lubię tą dziewczynę'styl. Ona'to prawdziwy teaser i prawdopodobnie przyjemność. Może ma sztuczną broń palną na tym małym brzuszku, ale ja…'założę się, że ona'to pistolet w prawdziwym życiu. Teraz podnieś go trochę wyżej…

wytatuowana-dziewczyna-kucająca-karmabirdfly

Przysiady

Źródło: Instagram @karmabirdfly

Wiesz, co mówią o kobiecie, która przyjmuje pozycję przysiadu, prawda? Oczywiście mają naprawdę stonowany tyłek! Jeśli myślałeś, że mam na myśli coś innego, powinieneś wyrzucić swój umysł z rynsztoka.

dekolt-dziewczyna-z-ramionami-emma_von_gwen

PTAK'OKO

Źródło: Instagram @emma_von_gwen

Czasami żałuję, że nie miałam dziesięciu stóp wzrostu, żebym zawsze mogła mieć taki wspaniały widok na cycki. I to'jest o wiele lepiej, kiedy ona'patrzy prosto na ciebie, tak jak ty'jesteś jedyną żywą osobą.

dziewczyna-z-bocznym-tatuazem-letitiawei_

UNDERBOOBAGE

Źródło: Instagram @letitiawei

To jeden seksowny kwiat. Ono'nie jest zbyt dziewczęca, i to'rodzaj zaciekły. Pamiętasz, co powiedziałem o dziewczynach noszących swoje osobowości na całym ciele??

kwiat-muzyka-notatki-side-piece-tatuaz-na-gorącej-dziewczynie-tatuażInspiracja

CAŁE DZIEWIĘĆ JARDÓW

Źródło: Instagram @tattooinkspiration

Gdybyśmy tylko mogli zobaczyć górną i dolną część tatuażu. Ta pani oczywiście uwielbia słodkie, poruszające dźwięki muzyki, a ona…'umiera na randkę z muzykiem.

między-cyckami-tatuaż-nikita_dragun

ZABAWA W CHOWANEGO

Źródło: Instagram @nikita_dragun

Tam'To coś tak zabawnego w dziewczynie, która uwielbia drażnić się, pokazując nam mały dekolt i mały tatuaż, którego nikt inny nie zobaczy. Czy chciałbyś zobaczyć więcej wytatuowanych piskląt?? 

Daj nam znać w komentarzach i UDZIAŁ ta historia!