Tatuaże Miley Cyrus

Miley's Kolekcja atramentu

Miley Cyrus jest jedną z najbardziej znanych gwiazd. Była ukochana Disney Channel ma, według naszych nieoficjalnych danych, około 40 tatuaży. Ta liczba może wydawać się nieco zaskakująca, biorąc pod uwagę, że wciąż ma tak dużo skóry, ale Miley ma tendencję do przedkładania ilości nad rozmiar.

Większość jej atramentu jest za mała, ale nie myśl, że oznacza to, że nie ma dobrej jakości pracy. Miley ma tatuaże od największych nazwisk w branży — Dr Woo, Bang Bang i Kat Von D przyczynili się do jej kolekcji. W galerii poniżej zobaczysz stosunkowo kompletną kolekcję tatuaży Miley Cyrus. Nie możesz winić nas, że nie mamy ich wszystkich, prawdopodobnie dodała dwa kolejne tatuaże, kiedy to pisaliśmy!

Od 27 kwietnia 2017 r. Cyrus'Najnowszym dziełem jest portret jej psa Emu autorstwa znanego tatuażysty, Dr. Woo. Woo pojawia się dość często w tej galerii i na podstawie jakości jego pracy zdecydowanie możemy zobaczyć, dlaczego Cyrus jest stałym klientem. 

tatuaże miley cyrus

Źródło: Inked Mag

Źródło: Inked Mag

Sprawdź Miley's tatuaże!

miley cyrus po prostu oddychaj tatuażemMiley cyrus rozdymkowaty tatuaż rybnymiley-cyrus-tatuaż-roosevelt-cytattatuaż z awokado miley cyrusMiley Cyrus tatuaż babcia portrettatuaż dla psa miley cyrusMiley i jej przyjaciele otrzymują pasujące tatuażetatuaż serca miley cyrus autorstwa kat von dtatuaż ze strzałkami miley cyrustatuaż miley cyrus łapacz snówmiley cyrus kocham twój mózg tatuażtatuaż z kotwicą miley cyrusŹródło: Inked Magtatuaż na ramieniu miley cyrus<a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/the-tattoos-of-miley-cyrus.jpg” title=”Tatuaże na palec”><a href=Zdjęcie za pośrednictwem Joela Ginsberga” src=”/images/tatuaże-miley-cyrus-2.jpg” title=”Pazur”><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/obrazy/tatuaże-miley-cyrus-3.jpg” title=”Tatuaż na ustach kota”><a href=Zdjęcie przez Instagram” src=”/images/the-tattoos-of-miley-cyrus.png” title=”Vegemite”><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/tatuaże-miley-cyrus-2.png” title=”Emu”>

Tylko oddychaj

Źródło: Inked Mag

To był ten, od którego wszystko się zaczęło. W wieku 17 lat Miley zrobiła ten tatuaż w hołdzie przyjacielowi, który zmarł na mukowiscydozę.