Octoboty wypuszcza krakena!

Film przedstawiający dziewczynę z tatuażem na tyłku ośmiornicy twerkującej na Wall Street i w nowojorskim metrze znajduje się poniżej.

Daizha Morgann jest przebiegła, piękna i tajemnicza, i chociaż brakuje jej około czterech kończyn do swojego zwierzęcego duchowego głowonoga, uosabia hipnotyzującą wdzięk i urok stworzenia, które trzyma blisko serca, a jeszcze bliżej jej tyłka.

„Jestem zakochany w ośmiornicach od młodości i zakochałem się w Urszuli z Małej Syrenki” – wyznaje główny wykonawca i założyciel Stripclub2u.com. Daizha zrobiła w zeszłym roku z internetem podwójne spojrzenie, kiedy ujawniła to, co stało się jej pretendentem do sławy, ogromny i misternie szczegółowy tatuaż z ośmiornicą wystający z jej pośladków, z mackami wystającymi ponad jej plecy i rozciągającymi się w dół jej nóg. „Ponieważ mój odbyt jest moim źródłem pieniędzy, umiejscowienie po prostu miało dla mnie sens. Chciałem czegoś, co podkreśli kształt mojego ciała, a nie go zakryje.” I podkreśl, że tak było: gwiazda filmów dla dorosłych i przedsiębiorca wieczorów kawalerskich mieli już ugruntowaną bazę fanów wokół Anal Ring Toss, fenomenu imprez dla dorosłych, którego pionierem był jej partner biznesowy w 2000 roku. Zawsze patrząc na podwyżkę, rzuciła kostką i przyszła na szczycie wysoce konkurencyjnej sceny wieczorów kawalerskich w Las Vegas, więcej o tym za minutę.

Postawienie tak odważnego projektu na tak delikatnym obszarze nie było jednak krótkim zleceniem. Daizha pozyskał pewną rękę tatuatora Grega Jamesa, znanego z dużych body i tradycyjnych japońskich wzorów tatuaży. Ta dwójka natychmiast się dogadała, jak wyjaśnia: „Zakochałam się w jego energii zen i wiedziałam, że jest jedyną osobą, która może wykonać tę pracę. Zrobił jeden szkic, przeskalował go do rozmiaru i od razu się zakochałem.

W ciągu 10 sesji, około 35 godzin pod igłą, i jak przypomina nam Daizha: „Jedna sesja tylko po to, aby ponownie pokolorować dziurę, ponieważ nie zajęła to pierwszego razu”, czyn został dokonany, jedyna rzecz, która nie była jednak przygotowana na reakcję jej fanów. „Myślałem, że to będzie nowość na moje wieczory kawalerskie. Nigdy nie sądziłem, że zwróci na to uwagę. Zajęło to media społecznościowe jak pożar!”

Cała uwaga, która Daizha zebrane z jej doświadczenia przekształciły ją w jedną z elity rozrywki dla dorosłych w Vegas. Siegfried i Roy mają białe tygrysy, ona ośmiornicę i „najbardziej wyszukany wieczór kawalerski, jaki ma do zaoferowania Las Vegas”, mówi. „Ustawiliśmy pokój jak mini klub ze striptizem. Pierwszą część spektaklu spędzamy skupiając się na kawalerze. Potem oczywiście jest Anal Ring Toss i mistrzowska runda „Sudden Anal Death”, w której wygrywasz nagrody, takie jak porno DVD i T-shirty. To bardziej jak pokaz seksu z dwiema dziewczynami z siedzeniami w pierwszym rzędzie. Kończymy go hardcorowym pokazem krępowania, z paskiem na pasek, zatyczkami analnym, drążkiem przytrzymującym i kneblem. Chciałbym powiedzieć więcej, ale nie chciałbym rezygnować ze spoilerów”.

Octobooty 4 Uwolnij krakenaPaździernikPaździernik 2Październik 3Październik 5Zobacz więcej z <a href=Daizha” src=”/images/octobooty-releases-the-craken-2.jpg”>