Dziewczyna z tuszem na okładce Brittanya przygotowuje się do Super Bowl

Ze wszystkich kobiet, które walczyły o miłość Breta Michaelsa przez wszystkie trzy sezony Rock of Love, Brittanya Razavi jest zdecydowanie najbardziej utytułowaną dziewczyną z całej grupy. Razavi pożegnał się z dramatem telewizyjnym reality wiele lat temu i od tego czasu stał się jednym z najbardziej udanych modeli tatuażu w historii – zgarniając zdumiewającą liczbę 12 milionów obserwujących i licząc na Instagramie. Spójrz wstecz na Bretanię?'s okładki z INKED, a potem obejrzyj seksowne, ale sportowe wideo, które nakręciła na cześć sezonu piłkarskiego.  

1312671782

W 2010 roku modelka tatuażu Brittanya zadebiutowała na okładce INKED wraz z tatuatorem Jackiem Rudym i fotografem Terrym Richardsonem.

inked-mag-jan-17-britt_600x

Następnie w styczniu 2017 roku ponownie zaprosiliśmy piękną Bretanię, tym razem z okazji 10-lecia naszego wydania. 

Zrzut ekranu 18.12.2018 o godz. 19.22.42

Od tego czasu Brittanya wyrosła na wielomilionową gwiazdę mediów społecznościowych i obecnie ma oszałamiającą liczbę 12 milionów obserwujących na Instagramie, których bawi się swoim bangin bod. Zaledwie kilka dni temu opublikowała wideo z koleżanką modelką Koochi Kash, ubraną w malowanie ciała inspirowane piłką nożną. Każdy model został pomalowany tak, aby reprezentował drużynę NFL: Brittanya reprezentująca Patrioty i Kash the Steelers. Obejrzyj pełny film z muzyką Paris Paige poniżej, a następnie podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat ich ekscytującego i sportowego występu w sekcji komentarzy na Facebooku.