CYCKI, TYŁ I BURLESKA! LOULOU D’VIL

NAJLEPSZE CIAŁO W BURLESCE!

LouLou D’vil jest jednym z najwybitniejszych wykonawców burleski na świecie, w tym został koronowany na Królową Burleski w 2013 roku i został wybrany 1. figurą burleski na świecie w 2013 roku, 8. figurą burleski na świecie w 2014 roku i 1. miejscem w Europie Postać burleski 2014.

Jej piękno i oszałamiające ciało dały jej niezliczone możliwości modelowania i była szminką Face of RED Burlesque (Australia) i posiadała własny charakterystyczny kolor szminki. Lou Lou wykorzystała również swój wysoki profil i urodę, aby działać jako model szprych dla Nevada SPCA oraz jako wolontariusz i model szprych schroniska dla zwierząt niezabijanych SPCA.

Nie ma wątpliwości, że Lou Lou jest super utalentowaną artystką, jednak jesteśmy tutaj, aby skupić się na dwóch najbardziej wyróżniających się zaletach Lou Lou – jej cyckach i tyłku! Oto super seksowna galeria, a jeśli masz szczęście przebywać w mieście, przez które podróżuje Lou Lou, proponujemy skorzystać z okazji i zobaczyć jej występ osobiście.

Zrzut ekranu 2017-04-10 o godz. 10.50.40

Zdjęcie przez Instagram

TU NADCHODZI UDERZENIE I SZLIF!

Zdjęcie przez instagramJesteśmy pewni, że się zgadzasz!Zdjęcie przez instagramWygrana – kombinacja wygrana!Zdjęcie przez instagramWstecz oświetlony i piękny.Zdjęcie przez instagram O człowieku! To niesprawiedliwe!Zdjęcie za pośrednictwem instagramUtrzymane idealnie na swoim miejscu.Zdjęcie przez instagram I trochę brudnego lateksu!Zdjęcie przez instagramSprawdź podglądacze pizzy.Zdjęcie przez instagramWszystko sygnalizuje dobrą zabawę!Zdjęcie przez instagramWszystko, co błyszczy!Zdjęcie przez instagramCo tu możemy powiedzieć? Po prostu ciesz się zdjęciem!Zdjęcie przez instagramSqueaky Clean!Zdjęcie przez InstagramUlubiony fetysz!Zdjęcie za pośrednictwem instagramDramat piękności kąpieli!Zdjęcie przez instagramWygląd zabawy lovin'!Zdjęcie przez instagramZa ten tyłek można umrzeć!Zdjęcie przez instagram Potrzeba skóry, aby utrzymać te piękności!Zdjęcie przez instagramO ile oczywiście poprosi!LouLou i Annalee poddają się!

Kule Wspaniałości!

Zdjęcie przez Instagram

Jesteśmy pewni, że się zgadzasz!