Christy Mack w „Mad Mack”

Nasze społeczeństwo rozpadło się w dystopijną śmietnik, a jednak istnieje…'– Christy Mack, wciąż stoi. Gdy zaczynamy, nasz nowy wspaniały świat to nowa Ewa – chociaż ona kontroluje węże i pokusy.

Christy Mack to jeden z najpiękniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkaliśmy. Oprócz tego, że jest jednym z najbardziej pożądanych symboli seksualnych naszego pokolenia, ci, którzy mieli przywilej spędzić z nią nawet kilka minut, zauważą, że emanuje słodyczą, życzliwością i współczuciem. Dwa lata temu kręciła z nami zdjęcia na okładkę (w rezultacie zdjęcia zainspirowały setki tatuaży), a między sesją zdjęciową a magazynem w kioskach przez zaledwie tydzień, jej istnienie zostało zdruzgotane przez byłego chłopaka. Nie musimy powtarzać przerażającego wydarzenia, dobrze znasz szczegóły. Wspominamy o tym tylko dlatego, że nic nie może osłabić jej blasku, a ona ma wiadomość dla innych uwięzionych w obraźliwych okolicznościach. Jej tożsamość, jej życzliwość, jej życie i jej świat przeszły katastrofalny atak fizyczny i emocjonalny, a mimo to wciąż stoi i wciąż jest oszałamiająca, cholera.

Na kolejnych stronach zobaczysz Christy w całej okazałości i przeczytasz o jej drodze do odzyskania uśmiechu – zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Ale najpierw nagranie zza kulis sesji:

Christy Mack zastrzeliła dla magazynu Inked ze swoim zwierzęcym wężemChristy Mack kręciła dla magazynu Inked ze swoim wężem petChristy Mack kręciła dla magazynu Inked ze swoim wężem petChristy Mack nakręciła dla magazynu Inked ze swoim zwierzęcym wężemChristy Mack nakręciła dla magazynu Inked ze swoim zwierzęcym wężemChristy Mack nakręciła dla magazynu Inked ze swoim zwierzęcym wężem

Jak długo masz węże??

Mam węże od nieco ponad trzech lat.

Dlaczego węże? Czy identyfikujesz się z nimi??

Po raz pierwszy zacząłem interesować się posiadaniem węży, kiedy zobaczyłem zdjęcie pięknego leucystycznego węża szczura z Teksasu. Myślałem, że są piękne! Nigdy wcześniej nawet nie dotknąłem węża, ale po kilku tygodniach badań zdecydowałem, że jest to coś, z czym chciałbym iść naprzód. Po tym wężu znalazłem całkowicie czarnego węża o nazwie Eastern Indigo. Po kilku miesiącach i dalszych badaniach zainteresowałem się większymi rasami węży. Kupiłem swoją pierwszą parę pytonów siatkowych, platynowego i normalnego o nazwie Butter and Scotch. Całkowicie się zakochałam i od tego czasu moja kolekcja rośnie wykładniczo.