Cervena Fox: Dziewczyna z tuszem na okładce

To's Jedna Foxy Lady

Ognisty (i bona fide wykonawca ognia) Cervena Fox rozgrzewa nowy Wódz Indii Ciemny Koń motocykl.

Kiedy Inked zaczął publikować, pojawiły się "wytatuowane modele" ale wraz ze wzrostem społeczności słowo zmieniło się na "modele tatuaży." Nie były już tylko modelki z tatuażami, ale modele, które konkretnie pracują w świecie tatuażu. To samo w sobie pokazuje, jak daleko zaszliśmy jako kultura. Cervena Fox była kiedyś wytatuowaną modelką, ale w miarę jak jego kolekcja rosła wraz z zainteresowaniem wytatuowanymi kobietami (a zwłaszcza samą Cerveną), stała się jedną z najlepszych modelek tatuażowych. Cholera, niech's pchają język tam, gdzie zdecydowanie musi iść: Cervena Fox jest supermodelką tatuażu.

My'kilka razy przedstawiliśmy Cervenę na naszych stronach i właśnie nadszedł czas, aby umieścić ją na naszej okładce – ona's osiągnął rzadko spotykany punkt kultowy w branży. Jesteśmy zachwyceni, pokorni i podekscytowani tym, że Cervena Fox uświetni lipiec 2017 "Problem motocyklowy" okładka magazynu Inked obok zupełnie nowego indyjskiego motocykla. Inked czuje, że uosabia wdzięk i ducha współczesnej społeczności motocyklowej. I ona'ma piekielną prezencję.

"W samochodzie ty're zawsze w przedziale, a ponieważ ty'przywykłeś do tego, nie'zdać sobie sprawę, że przez okno samochodu wszystko, co widzisz, to tylko więcej telewizji. Ty'jesteś pasywnym obserwatorem i to wszystko porusza się przez ciebie nudno w kadrze. W cyklu rama zniknęła. Ty'ponownie w kontakcie z tym wszystkim. Ty'powracasz na scenę, nie tylko ją oglądasz, a poczucie obecności jest przytłaczające."

— autorstwa Roberta Pirsiga w jego Zen i sztuce konserwacji motocykli. Pirsig zmarł, kiedy pracowaliśmy nad tym problemem. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś jego arcydzieła, uhonoruj ​​go, biorąc kopię. I zdobądź swoją kopię Inked, gdy jesteś w księgarni.

Inked_lipiec_C1

Zdjęcia Jasona Goodricha, Fryzury i makijaż Amandy Thesen przy użyciu MAC Cosmetics, stylizacja: Stephen Cucci

Więcej Ognistej Cerveny Fox

Cervena Fox jest supermodelką tatuażu, jeśli jeszcze tego nie wiedziałeś, szybko zrozumiesz dlaczego.Kurtka Paigeboy, kostium kąpielowy z wiązaniem na plecach i siateczkowa kurtka Xuly Bet, mankiet, naszyjnik i choker Noir Kontury indyjskiego wodza rywalizują jedynie z kształtami panny Cerveny Fox.Umieściła to zdjęcie na swoim Instagramie z podpisem: Z dumą ogłaszam, że jestem nowym modelem na okładkę numeru @inkedmag Motor ? to była jedna z moich marzeń do zrealizowania i nie mogę uwierzyć, że dzisiaj mogę się nią z Wami podzielić!!! Zespół był niesamowity i świetnie się bawiłem kręcąc ten numer!!!A jeden z nich jest bardzo wytatuowany. Dowiedz się więcej o nich tutajCervena oznaczaKolczyki Noir Noir, naszyjnik pave, jednoczęściowy STITCHbySjC, kurtka Nicole Miller Jeśli to zdjęcie nie przyspiesza bicia serca, skonsultuj się z lekarzem. Zwłaszcza okulista.

Wygląda na to, że zabija

Cervena Fox jest supermodelką tatuażu, jeśli nie'nie wiem, ale szybko zrozumiesz dlaczego.

Za kulisami tej niesamowitej sesji

Ten film pozwala zobaczyć Cervenę w akcji podczas tej sesji.

Mówiąc o działaniu…

Zobacz Cervenę Fox's Wydajność Pyrohexa i przygotuj się na zachwycenie.