Cassie Curses ma wszystkie właściwe krzywe

Jej ciało to kraina kształtów i atramentu

"Przez większość czasu staram się być słodka… ale jestem tak brutalna, jak to tylko możliwe." —Cassie Klątwy

Wiesz, że modelka doprowadza swoje zdjęcia do krawędzi, gdy ma zapasowe konto na Instagramie, wiesz na wypadek, gdyby zamknęli ją, ponieważ jest zbyt ryzykowna dla gustów mediów społecznościowych. Cassie Curses to dziewczyna, którą w tej chwili miażdżymy (poprzez oba konta). Tak wiele modelek zarówno w świecie tatuażu, jak i w głównym nurcie to waifs, i chociaż doceniamy wszystkie kształty, jest coś w miękkim, giętkim kobiecym ciele, które podnieca nas do absolutnego rdzenia.

Cassie Curses ma duże piersi, duże biodra i giętkie usta – to formuła, która zwabi każdą osobę, która lubi oko piękna. To, co wieńczy to wszystko, to jej słodki atrament i szczera rozmowa. Na przykład, jak każda modelka w Internecie, ma swoich hejterów (którzy wykrzykują jej krągłości), ale ona je zakrzywia, "Dosłownie każdego dnia w Internecie nazywają mnie grubą. No cóż, myślę, że lubię być gruba."

I dzieli podniecający dialog z mistrzami, takimi jak Charles Bukowski: „Była doskonały, czysto szalony seks i wiedziała o tym, i bawiła się nim, ociekała nim i pozwoliła ci za to cierpieć”.

Cytuje nawet Die Antwoord, pisząc na wideo.

Więc tak dobrze, rozsadzasz mój umysł

Spójrz na siebie, coochie grucha

Soczyste, puszyste, wylewne, dobre

Przekleństwa Cassie

Przygotuj się na spotkanie ze swoją nową sympatią

Zdjęcie z Instagrama CassieJedyne, co trzyma Cassie Curses, to choker, stanik i majtki – wszystkie pękają w szwach.Zdjęcie z Instagrama CassieKiedy nie leżysz na plecach, możesz zobaczyć prawdziwy kształt Cassie Curses; obfity biust.Zdjęcie z Instagrama CassieWow, Cassie Curses błyszczy w zabawnym, przezroczystym czarnym ubraniu do sypialni.Zdjęcie z Instagrama Cassie Nigdy nie było rozciągniętego pentagramu do tego kształtu. Betcha na początku nie zauważyła pentagramu, prawda?Zdjęcie z Instagrama Cassie Mam nadzieję, że Jezus, o którym mówi, to Amerykanin z Meksyku, który mieszka na ulicy, ale to też jest przerażające. Na następne zdjęcie.Zdjęcie z Instagrama Cassie i oczy Cassie! Musimy jeszcze skomentować głębię jej oczu. Jej wygląd rozkracza międzyZdjęcie z Instagrama Cassie Tak, proszę pani. To zdjęcie, które sprawiło, że zakochaliśmy się w Cassis Curses, a jeśli jesteś tak daleko, ufamy, że jesteś w tym obozieZdjęcie z Instagrama CassieZ jaśniejszym odcieniem włosów Cassie Curses przycina swoją figurę w zmysłową ósemkę.Zdjęcie z Instagrama Cassie Och, chyba jeszcze nie podkreśliliśmy jej największego atutu! Oto ujęcie z boku jej tyłka, spojrzenie na to w całej okazałości pojawi się na następnym slajdzie. Skoro już tu jesteśmy, co za rękaw.Zdjęcie z Instagrama Cassie Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy jej duże pośladki, musieliśmy odgryźć sobie kostkę.Zdjęcie z Instagrama Cassie.Naprawdę nie ma złych stron. Niegrzeczna strona, tak, ale nie zły kąt.Zdjęcie z Instagrama CassieCzarny staje się nią. I powiedzieć, że określa się jakoZdjęcie z Instagrama CassieZdjęcie z Instagrama CassieZdjęcie z Instagrama CassieOto spojrzenie na jej tatuaż pod cyckami wykonany przez Kristinę McDonald.Zdjęcie z Instagrama CassieZdjęcie z Instagrama Cassie Stare zdjęcie, zanim była SuicideGirl, ale na pewno smakołyk.Zdjęcie z Instagrama CassieZdjęcie z Instagrama CassieCassie Curses zachwyca czerwienią, na szczęście czerwone ubrania są minimalne.Zdjęcie z Instagrama Cassie Czy jest coś lepszego niż wypicie piwa pod prysznicem? Co powiesz na mydliny podczas siedzenia w wannie. Wystarczy dodać Cassie Curses.Zobacz więcej pięknych dziewczyn z Underboob Tattoos TUTAJ. Zobacz więcej Cassie Curses TUTAJ.

Choker

Zdjęcie od Cassie's Instagram

Jedyne, co trzyma Cassie Curses, to choker, stanik i majtki – wszystkie pękają w szwach.