Ashley Nicole to Harley Quinn z INKED

#Cele Drużyny

Jeśli myślałeś, że Margot Robbie jest seksowna jako Harley Quinn w Legionie Samobójców, poczekaj, aż zobaczysz Ashley Nicole Shelton. Ona jest tuszem's wersja kultowej łajdactwa. Harley Quinn może i jest złą dziewczyną, ale Ashley Nicole sprawia, że ​​ta zła dziewczyna wygląda dobrze. Ashley Nicole siada z Inked, aby porozmawiać o sztuce, indywidualności, inspiracji i oczywiście… tatuażach.

Ashley Nicole Shelton to alternatywna modelka z Dallas w Teksasie. Ona's zabawne, inteligentne, seksowne i niezależne. Przyjrzyj się Ashley Nicole od środka i obejrzyj ekskluzywną sesję zdjęciową Harley Quinn! Wygrałeś'nie być rozczarowanym.

ashley_nicole_shelton_harley_quinn_feature

Źródło: Inkedmag

Źródło: Inkedmag

Poznaj Ashley Nicole Shelton!

ashley_nicole_shelton_harley_quinn2ashley_nicole_shelton_harley_quinn3ashley_nicole_shelton_harley_quinn6ashley_nicole_shelton_harley_quinn1ashley_nicole_shelton_harley_quinn7ashley_nicole_shelton_harley_quinn8ashley_nicole_shelton_harley_quinn4

Wzór do naśladowania

Źródło: Inkedmag

Ashley Nicole opowiada o wzorach do naśladowania i o tym, jak to było być Harley Quinn:

"Harley Quinn jest niesamowita, nie tylko fajna. Jest sadystyczna, ale seksowna, więc czułam się nie tylko atrakcyjna, ale i wzmocniona… Moje kobiece wzorce: Grace Kelly, Dolly Parton, moja mama, jej bliźniaczka (moja ciocia Julie) & moja babcia. Silne niezależne kobiety."