Amanda Rycerz

Zdjęcie: Lianna Lanni – Elle Lily Photography

„Przegapisz każdą szansę, której nigdy nie wykorzystasz”, mówi wytrwała matka pięciorga dzieci, Amanda Knight, która zajęła dziewiąte miejsce w konkursie Inked Cover Girl 2018.

Amanda Rycerz 1Amanda 15

Amanda złapała bakcyla tatuażu w wieku piętnastu lat, kiedy za pomocą domowej roboty maszyny i struny do gitary nałożyła na własną stopę rząd gwiazdek. Dziś jej najbardziej znaczącym tatuażem jest żniwiarka i złamana klepsydra na jej wewnętrznej ręce. Reprezentuje czas i śmierć służy jako przypomnienie, że nasz czas w życiu jest pożyczony. W swoim wywiadzie pokonkursowym stwierdziła, że ​​„wszystko, co stracone, można znaleźć ponownie, z wyjątkiem straconego czasu”..

Amanda 13Amanda 12

Cała grafika Amandy ma dla niej znaczenie, ale jej ulubiony kawałek ma głęboką historię ze szczęśliwym zakończeniem za nią i jest wytatuowany na jej klatce piersiowej, blisko jej serca.

Amanda 8Amanda 9

Bycie częścią konkursu Inked Cover Girl zainspirowało Amandę do skupienia się na możliwościach i otworzyło oczy na niesamowitą społeczność, która ją otaczała, wspierając ją i kibicując jej sukcesowi. 

Amanda 17