Wytatuowane Dziewczyny

20 tatuaży over-the-top pod cyckami!

Oczy tu w dół, panie!

Jasne, są faceci od nóg i tyłki, ale wygląda na to, że przeważająca większość mężczyzn miała swój pierwszy „fetysz” związany z kobiecym cyckiem. Okej, okej, wiem, że wy wszyscy psychiatrzy od foteli od razu przeskoczyli do teorii karmienia piersią… i równie dobrze możecie mieć rację w tym założeniu. Jednak wszystko, co wiemy, to to, że kobiecy biust jest jedną z piękności natury i dodajmy do tego niesamowity atrament i mówimy o żywym, oddychającym, chodzącym, mówiącym dziele sztuki!

Prawidłowo wykonany tatuaż pod biustem współpracuje z przepływem kobiecej sylwetki — pracuje z kształtem piersi, aby nie umniejszać ich piękna, a jedynie je podkreślać.

Przygotowaliśmy galerię pf 20 wykwintnych tatuaży under-ta-ta, abyś mógł się nimi cieszyć!

26cf33f4f2f065ba4fb4e0c13da177ae

 Zdjęcie przez Pinterest

Uczta dla Twoich oczu!

Zdjęcie za pośrednictwem pinterestKwiaty, płatki i liście działają w swojej kwiatowej magii!Zdjęcie z pinteresta Superman lego przybywa na ratunek cyckom!Photo via pinterest Piękny kawałek klatki piersiowej i niesamowity tatuaż pod cyckami łączą się ze świeżą pracą nad mostkiem!Zdjęcie przez pinterest O tak, tatuaż też jest niesamowity!Zdjęcie przez pinterestBardzo nam się podoba ten tatuaż! Upiorny i seksowny!Zdjęcie za pośrednictwem pinterest Praca z kropkami może być w porządku, a linia delikatna, ale kawałek jest duży i mocny.Zdjęcie za pośrednictwem pinterestMoc tych piersi jest uchwycona siłą tego tatuażu!Zdjęcie przez pinterest Świetny kawałek, ale nie daj się ugryźć!Zdjęcie za pośrednictwem pinterestZamach tatuażu tak dobrze pasuje do jej piersi, a krnąbrne kwiaty mówiąZdjęcie przez pinterestTen delikatny tatuaż jest bardzo potężny.Zdjęcie za pośrednictwem pinteresta Wokół tego cycka pływa inspirowana Japonią praca z linią!Zdjęcie na pinterestTen tatuaż wygląda dobrze od samego początku!Zdjęcie za pośrednictwem pinteresta Świetne szczegóły i pięknie wykonane. To jedna szczęśliwa dziewczyna!Zdjęcie przez pinterest Cudownie dopasowane, zadziałałoZdjęcie przez pinterestMieszanka stylów i odrobina koloru sprawiają, że jest to świetny tatuaż!Zdjęcie za pośrednictwem pinterestTa prosta linia pracy doskonale komponuje się z jej ciałem.

Niesamowita praca w kropki

 Zdjęcie przez Pinterest

Kwiaty, płatki i liście działają swoją kwiatową magią!