10 minut w niebie z 20 zdjęciami Bretanii! Plus 2 filmy!

Ten tyłek jest bangin!

Ok, dla tych nielicznych osób, które nigdy nie słyszały o Brittanyi Razavi, oto szybka nauka, zanim przejdziemy do tego, po co wszyscy tu przybyliśmy… zdjęcia jej wspaniałej twarzy i tego BEE-U-TEE-FULL ciała.

Brittanya pochodzi z południowej Kalifornii, która po raz pierwszy zasłynęła jako modelka tatuażu. Razawi'Kariera modelki była napędzana przez jej pojawienie się w telewizji reality w 2009 roku z VH1's Rock of Love Bus and Charm School 3. Na szczęście wcześniej odrzuciła rolę w reality show Real Chance of Love.

Teraz Brittanya wysadza instagram z ponad 9 milionami obserwujących i jest prezesem własnej firmy odzieżowej 187 Avenue.

Zrzut ekranu 27.04.2017 o godz. 16.35.32

 Zdjęcie przez Instagram

Sprawdź to ciało!

Zdjęcie za pośrednictwem instagramWoda mydlana i płatki róż!Zdjęcie przez instagram Po prostu zemdlejemy!Zdjęcie przez instagramPrzeczytaliśmy koszulkę i zobowiązujemy się!Zdjęcie przez instagramI kochamy to!Zdjęcie za pośrednictwem instagrama I robi to jęczmień. Może przegra bitwę!Zdjęcie przez instagramTeraz to byłoby niebo!Zdjęcie z instagramu Mówimy o stringach!Zdjęcie przez instagramWiększe i lepsze niż Kim!Zdjęcie przez instagramMusisz trafić na plażę nudystów!Zdjęcie przez instagramJak syrena wyrzucona na brzeg!Zdjęcie przez instagram... znak godziny!Zdjęcie przez instagramCzas na łóżko Brittanya!Zdjęcie przez instagram Jeden zakrywa, a drugi ściąga!

Czas na kąpiel!

Zdjęcie przez Instagram

Woda z mydłem i płatki róż!

Trochę striptiz!

Zdjęcie przez Instagram

Uderz strzałką, aby rzucić wideo!