Tylko artyści

Dlaczego tatuowanie białych pasemek boli

Jeśli chodzi o najbardziej niewygodne etapy tatuażu, białe pasemka są bez wątpienia jedną z najbardziej bolesnych części procesu. Ale co takiego jest w białych pasemkach, że są tak nie do zniesienia? Czy to sam kolor? Czy niektóre kolory są bardziej bolesne niż inne? Cóż, czas, abyśmy odpowiedzieli na to pytanie i odłożyli debatę na temat białych pasm do łóżka. 

Zrzut ekranu 2018-10-30 o godzinie 12.42.41

W tatuowaniu używa się białych pasemek, aby dodać kontrastu tatuażowi. Oni'zazwyczaj dodaje się go ponownie na samym końcu procesu, a większość artystów radziłaby oszczędnie używać białego tuszu w całym tatuażu.

Dzieje się tak, ponieważ biały atrament nie'Bardzo łatwo pojawia się na skórze, a biały atrament ma tendencję do blaknięcia na żółto lub może być uszkodzony przez sąsiednie kolory atramentu.  

b1b224acd9fedc17615e80bf59c2fc56

Pomimo zagrożeń związanych z białym tuszem, większość artystów lubi używać ich do wykonania tatuażu "Muzyka pop." Jednak fizyczny proces ich wprowadzania może być nie do zniesienia dla klienta.

e207c9bde5dfe6d850c060019a78365a

Białe pasemka są bardziej bolesne niż inne części procesu tatuażu, ponieważ biały tusz wymaga kilku przejść do nasycenia. W przeciwieństwie do czerni, biel ma trudności z pojawieniem się, a artysta może potrzebować cięższych rąk podczas nakładania pasemek.

Zrzut ekranu 2018-10-30 o godzinie 9.44.55

Dodatkowo, gdy artysta podkreśla pasemka, ten obszar skóry znosił już jednak wiele godzin konturowania, cieniowania i nasycania kolorów. Dlatego przebijanie igły nad świeżym tatuażem jest wykładniczo bardziej bolesne niż nad nietatuowaną skórą. 

Zrzut ekranu 2018-10-30 o godz. 9.46.04

A jednak, chociaż białe pasemka mogą być rozdzierające, wszyscy zgodzą się, że jeśli zrobi się to poprawnie, mogą zmienić tatuaż z dobrego na świetny. Co sądzisz o tych informacjach na temat tatuowania białych pasemek? Czy uważasz, że pasemka są najgorszą częścią tatuażu? A może istnieje inna część procesu, która zastępuje dodawanie białek? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy na Facebooku.