Tylko artyści

10 tatuaży, których tatuażyści mogą odmówić

Wiele osób spoza branży tatuażu może nie zdawać sobie sprawy, że artyści mają prawo odmówić każdemu klientowi lub tatuażowi, który przechodzi przez drzwi. Chociaż tatuażyści na co dzień pracują z klientami, mają prawo odmówić komukolwiek z dowolnego powodu. W większości przypadków artyści chętnie się przystosowują, ale jest kilka próśb o tatuaż, które mogą doprowadzić do odrzucenia. Spójrz na 10 najczęściej odrzucanych tatuaży i dlaczego w poniższej galerii, a następnie daj nam znać, jeśli'Miałem artystę, który odrzucił twój pomysł na tatuaż w sekcji komentarzy na Facebooku. 

1bOhivjkEAOwHw5GpVv_Juw

Jednym z największych próśb o tatuaż, które artyści odrzucają niemal codziennie, są tatuaże twarzy. Tatuaże na twarzy stały się z biegiem lat coraz bardziej popularne, w dużej mierze dzięki młodym artystom hip-hopowym, którzy:'pojawiłem się niedawno. Jednak chyba że'jeśli jesteś celebrytą lub już mocno wytatuowany, artysta prawdopodobnie odmówi klientowi proszącemu o tatuaż na twarzy.

336a06fd4d16699c2fa8e9f579446436

Podczas gdy wielu tatuatorów specjalizuje się w wykonywaniu cienkich linii lub mikro tatuaży, nie każdy wykona jeden z tych maleńkich tatuaży. Wszyscy tatuatorzy mają różne umiejętności, specjalizacje lub preferencje – co oznacza, że ​​nie każdy tatuator musi wykonać mikrotatuaż.

8388049_10

Tatuaże z imionami, a konkretnie imię osoby znaczącej, są dużym tabu w branży tatuażu. Wielu artystów odmawia imion tatuaży i w większości przypadków to's dla własnego dobra!

niesamowite-anielskie-pióro-i-ploniecy-kieszeni-zegarek-tatuaz-przedramionami-mężczyźni

Tatuaże zegarków kieszonkowych stały się bardzo popularne w ciągu ostatniej dekady i wielu artystów ma dość ich robienia. Chociaż tatuaże na zegarkach kieszonkowych wyglądają ładnie, tworzenie ich idealnych kręgów stanowi ogromne wyzwanie dla tatuatora. Oznacza to, że wielu artystów odmawia wykonania ich wszystkich razem.

najlepszy-wewnętrzny-tatuaż_duży

Tatuaże z wewnętrzną wargą były wielką modą kilka lat temu i z tego powodu wielu artystów dzisiaj odmówi ich wykonania. 

Pióro-Tatuaż-16

Jeden z najbardziej banalnych i przesadzonych tatuaży w historii, niektórzy tatuatorzy wolą tatuować genitalia niż kolejne pióro wbijające się w ptaki.

main-qimg-1f188c997c978c92a9a8c934d5402f57-c

Powinno to być oczywiste, ale tatuaże rasistowskie, seksistowskie, homofobiczne i w inny sposób obraźliwe są poza stołem dla większości profesjonalnych tatuatorów.

Miłość-Rodzina-Symbol-Nieskończoności-Tatuaż-Na-Stopa

Podobnie jak pióra rozpadające się na ptaki, symbole nieskończoności są niezwykle przesadzone i brakuje im prawdziwej kreatywności, aby artysta mógł pokazać swoje umiejętności.

mes-palm-brain-heat-tattoo

Tylko niewielki procent artystów dzisiaj kogoś wytatuuje'a to dlatego, że do wykonania zadania potrzebny jest określony zestaw umiejętności. Dodatkowo ta lokalizacja boli jak diabli, a wielu artystów obawia się, że ich klienci wystukają tatuaż. 

biało-tuszowe ręce-799x423

Ostatnie, ale z pewnością nie mniej ważne, tatuaże z białym tuszem mogą być fajne, gdy'są świeże, ale wielu tatuatorów odradza je ze względu na sposób, w jaki goją.