Treść wiadomości

Zróbmy psotę z niektórymi tatuażami Lokiego

Każdy, kto mnie zna, wie, że jestem wielkim nerdem dla wszystkiego i wszystkiego, co Marvel, zwłaszcza Marvel Cinematic Universe (MCU). Chociaż w ponad 40 programach i filmach MCU były setki niesamowitych postaci, żadna postać nie ma więcej oddanych fanów niż jeden Loki Laufeyson, przedstawiony przez Toma Hiddlestona. Chociaż postać pierwotnie zadebiutowała w komiksie w 1962 roku, jest rok 2011's "Thor" który umieścił Lokiego na mapie jako postać, której widzowie nie mieli dość.

Przez ponad dekadę Hiddleston ukształtował Lokiego z MCU w trójwymiarowego antybohatera, a nie rysunkowego złoczyńcę, nadając głębi postaci zarezerwowanej wcześniej tylko dla postaci tytułowych, zachowując jednocześnie złośliwy charakter, z którego postać jest najbardziej znana. Ciężko to zrobić, a Hiddleston to robi, poczekaj na to, cudownie. Jako publiczność widzieliśmy, jak Loki wszedł w siebie po rozpoczęciu swojej osi czasu w cieniu Thora. Chociaż istnieją prawdopodobnie lepsze metody radzenia sobie z uczuciem porzucenia, takie jak terapia, nie są one tak ekscytujące, jak pomaganie kochającemu śmierć Tytanowi, który chce zniszczyć połowę świata, atakując Nowy Jork z pomocą armii obcych lub osiągnąć zwrot w twarz, łącząc siły z Thorem, aby zapobiec spowodowaniu Ragnarok przez ich siostrę Helę. Loki był po obu stronach skali bohater-złoczyńca, ale to jest urok postaci, choć ostatecznie jedynym zainteresowaniem Lokiego jest dla siebie.

Pomimo kilku śmierci na ekranie, Loki, podobnie jak feniks, wciąż odradza się z popiołów. Prośby fanów o więcej zostały wreszcie spełnione, gdy Loki miał premierę w Disney + na początku czerwca. Serial ma prawdopodobnie wszystko, o co wierzę, że ktokolwiek mógłby poprosić w jednym serialu: tajemnicę D.B. Cooper, Podróż w Czasie i Owen Wilson z siwymi włosami. Podczas gdy pierwszy sezon jest nadal emitowany, program był już oświetlony w drugim sezonie, co oznacza, że ​​nie musimy w najbliższym czasie żegnać się z nordyckim bogiem, a to oznacza, że ​​​​mogę nadal tęsknić za Lokim, miejmy nadzieję, do końca czasu.

Podczas gdy w każdą środę cierpliwie czekamy na nowe odcinki, które rozwikłają oś czasu, oto najlepsze tatuaże Lokiego, jakie mogliśmy znaleźć, aby uczcić Boga Zgorszenia w całej jego chwale. Daj nam znać, jaka postać Marvela chcesz mieć swój własny program w mediach społecznościowych.