Treść wiadomości

Zobacz nowy tatuaż Carey Hart’s Heartwarming

Carey Hart, gwiazda sportów akcji i mąż gwiazdy pop Pink, był w tym tygodniu w Nashville na CMA Awards. Podczas pobytu w mieście Hart odwiedził Hart & Huntington Tattoo Co. i dostał słodki nowy tatuaż na cześć jego syna, Jamesona. 

Jak widać powyżej, Hart miał mały scenariusz "J" wytatuowany za lewym uchem. Tatuaż wykonał Tarik Tatham. 

Kawałek dołączy do grupy innych tatuaży wokół Hart'szyję, miejsce, które ma dla niego szczególne znaczenie.

„Moje najbardziej znaczące tatuaże to kawałki na mojej szyi” – powiedział nam Hart w wywiadzie dla naszego Moto Issue. „Mam anioła dla mojego brata Anthony’ego, który zginął na motocyklach wyścigowych, i anioła dla mojej córki Willow. Mam imię mojej żony pod brodą – najbardziej bolesne miejsce, jakie wytatuowałem – i mój Pop na karku w świętym sercu."

To jest n't po raz pierwszy Hart złożył hołd swojemu synowi. Dwa lata temu Franco Vescovi wytatuował Jamesona'imię w skrypcie na Hart'ramię. Ten tatuaż znajdował się kilka centymetrów od kolejnego czytania tatuażu skryptowego "Wierzba." Kim jest Willow, pytasz? Ona jest Różowa i Hart'córką, oczywiście. 

To pierwsze "Jameson" tatuaż był szczególnie interesujący ze względu na tusz użyty w procesie. Pracowaliśmy z Vescovim i Hartem, aby zrobić coś bardzo wyjątkowego dla tego dzieła — stworzyliśmy tusz do tatuażu, który wykorzystał kawałki opony pozostawione po wypaleniu motocykla, które Hart zrobił specjalnie do tego przedsięwzięcia. 

Za każdym razem, gdy Hart zostaje wytatuowany, zawsze kryje się za tym intrygująca historia. Możemy'nie czekać, aby zobaczyć, co on myśli dalej.