Treść wiadomości

Zobacz, jak ten klient sika na artystę tatuażu podczas jego wizyty

Zapytaj każdego, kto pracuje w handlu detalicznym, a oni'będę mógł wymienić kilka "szalony klient" historie. Od kradzieży sklepowej po spowodowanie sceny w sklepie odzieżowym, prawie każdy w tej branży doświadczył w swojej pracy niekontrolowanego klienta. Jednak, z wyjątkiem osób z branży medycznej lub tych, którzy pracują z małymi dziećmi lub zwierzętami, niewielu może przyznać się do bycia obsikanym w swojej pracy. Jednak dokładnie to stało się z tatuatorem z Huntington Beach w Kalifornii.

co-najbardziej irytujące-nieporozumienie-o-retai-2-20544-1426691139-14_dblbig

W filmie opublikowanym na @monday_malarkey, tatuażysta Nick White doświadcza jednego z najdzikszych koszmarów w sklepie z tatuażami, jakie'jakie kiedykolwiek widziałem. W filmie artysta cofa się o krok od klienta, który zaczyna oddawać mocz na krześle. Film kończy się White, który mówi klientowi, że nie'Czuję się komfortowo tatuując go.

Co myślisz o tym szalonym doświadczeniu z tatuażem? Czy słyszałeś kiedyś o kliencie sikającym podczas tatuażu? Co byś zrobił, gdybyś był w bieli's przesiąknięte moczem buty? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.