Treść wiadomości

Zabarwiona scena: Jaded Moon

Jaded Moon urodził się jako prowokator. Dorastanie w domu nudystów, zdejmowanie ubrań po przejściu przez drzwi było normą. Jej awangardowe podejście do konwencji społecznych przeniosło się do jej dorosłego życia, wnosząc sztukę erotyczną do jej pracy tatuażowej i nigdy nie unikając tuszowania czyichś niewypowiedzianych rzeczy. Wyrobiła sobie markę jako jedna z najbardziej pozytywnych seksualnie osób w branży tatuażu i przyzna, że ​​nie ma dla niej nic zbyt sprośnego. W końcu normalność to po prostu stan umysłu.

Zrzut ekranu 25.09.2020 o godz. 17.10

Opowiedz nam o swoim wychowaniu w domu nudystów i o tym, jak zainteresowałeś się sztuką?

Jako osoba dorosła patrzę wstecz na moje gospodarstwo domowe i zastanawiam się, jak możesz myśleć, że wszystko jest normalne, dopóki nie powiedzą ci, że tak nie jest. Dorastanie w środowisku, w którym ubranie było opcjonalne, nigdy nie miało na mnie wpływu. Właściwie nigdy nie myślałam, że to niezwykłe, w moim umyśle ubrania miały swoje miejsce i czas. Jeśli wyszedłeś z domu, ubierasz się, ponieważ tego oczekują od ciebie społeczne standardy normalności. Chodzi mi o to, że nie widzisz ludzi po prostu chodzących publicznie bez ubrania. Więc idziesz w ich ślady. Nigdy nie sądziłem, że moje gospodarstwo domowe jest niezwykłe. Pomyślałem, że wszyscy zdjęli ubrania, gdy tylko weszli do ich drzwi. Rodzisz się nago, wybierasz ubrania, aby się ukryć, z jakichkolwiek powodów.

Moja matka była bardzo pozytywną seksualnie, kochającą się nudystką. Była zabawną, wolną, atrakcyjną, towarzyską osobą, której przez większość czasu prawie nie było. Byłem bardzo artystycznym dzieckiem, które większość czasu spędzało w ukryciu przed światem, rysując i marząc. Nie wiem, kiedy zaczęła się moja pasja do sztuki, ale pamiętam to z najwcześniejszych wspomnień.

Kiedy zacząłeś tworzyć sztukę seksualną i gdzie znalazłeś swoje wczesne inspiracje??

Zacząłem tworzyć seksualne lubieżne dzieła sztuki po bardzo długim, ucisku małżeństwie. i'Zawsze szkicowałem kobiety nago, odkąd jako nastolatek zacząłem zgłębiać historię sztuki. Wszyscy wielcy artyści malowali i szkicowali uwodzicielsko wyglądające kobiety w pełnym nagości. Sztuka związana z fetyszem i rzeczywiste przedstawienia seksu pojawiły się po zakończeniu mojego małżeństwa, kiedy poczułem się wolny, aby stać się osobą, którą chciałem być.

i'Zawsze miałem tę miłość do seksualnej otwartości i miałem w życiu wiele okazji do współżycia w ustawieniach grupowych z wieloma interesującymi zmiennymi. Nie mam obaw ani nie boję się uprawiać seksu w miejscach publicznych z dużą ilością widzów. Moja postawa „nie ma kurwa nic” nie pozwala mi ulegać pogardliwej opinii innych na temat mojej otwartości seksualnej. Jeśli moja sztuka sprawia, że ​​czujesz się nieswojo, może powinieneś zastanowić się, dlaczego.

Zrzut ekranu 25.09.2020 r. o godz. 17.30

Duża część twojej sztuki, zarówno w tatuowaniu, jak i modelowaniu, zawiera bondage. Kiedy osobiście wpadłeś w niewolę i jak to poprawia doznania seksualne??

Bondage był moim zainteresowaniem od najmłodszych lat, nie pamiętam, kiedy pierwszy raz zobaczyłem związaną kobietę, ale pamiętam uczucie, jakie mi dało. Poczucie pięknej ekspresji sztuki stworzonej poprzez komunikację i zrozumienie między dwojgiem zaangażowanych osób. Umiejętność całkowitego poddania się, odpuszczenia i całkowitego oddania się drugiej osobie jest potężną rzeczą. To jest bolesne? Tak, gdy Shibari jest obecny, ale w najbardziej przyjemny sposób.

Wyobraź sobie, że jesteś silną kobietą żyjącą w świecie idei zdominowanych przez mężczyzn, a całe twoje życie jest próbą osiągnięcia i posuwania się naprzód, biorąc pod uwagę, że masz pochwę, a nie penisa. Będąc silną kobietą, rzadko masz okazję w życiu czuć się bezbronną w zaufanych rękach innej osoby. Nie zawsze postrzegam niewolę jako akt seksualny, w większości podczas robienia krawatów Shibari i sesji zdjęciowych sprowadza się to do dwóch artystów w bezpiecznej przestrzeni współpracujących nad projektem artystycznym. Słowo „niewola”, ze wszystkimi jego seksualnymi konotacjami, może wzmocnić ideały seksu i wywołać podniecenie, po prostu stymulując umysł do wywoływania strachu, dyskomfortu i przyjemności w zależności od zgody zaangażowanych osób. Kluczem do zniewolenia, niezależnie od wybranej formy, jest komunikacja. Komunikowanie swoich pragnień, pragnień, uczuć i oczekiwań przed i po doświadczeniu.

Upodmiotowienie kobiet przybiera w twojej pracy wiele form. Jak myślisz, w jaki sposób kobiety mogą być silne i mieć kontrolę zarówno w dominujących, jak i uległych rolach w sypialni??

Często używam tego określenia „Dominant nie dominujący”, ponieważ jest różnica. Możesz z szacunkiem potwierdzić siebie i zdominować swojego partnera komunikacją. Z każdym nowym partnerem należy ustalić nowy zestaw wytycznych. Jestem naturalnie dominująca, cieszę się chwilami, kiedy jestem uległa, ale to rzadkie i może się zdarzyć tylko z odpowiednim partnerem. Mężczyźni często mówią: „Och, dominuję, pozwól mi zdominować ciebie”. Prawdziwa osoba dominująca nigdy nie będzie musiała mówić partnerowi, że jest dominująca, to'jest po prostu rozumiany przez działania. A więc mówię: „Słuchaj, to działa tylko na dwa sposoby. Albo ty mnie zdominujesz i to jest fajne, albo ja zdominuję ciebie. Ktoś dostaje coś w tyłek i to może nie być ja.

Zrzut ekranu 25.09.2020 o godz. 17.38

Czy masz wymarzony tatuaż, który był zbyt odważny, aby klient mógł się do niego zaangażować??

i'Miałem mnóstwo rzeczy, którymi byłem bardzo podekscytowany, a klienci wpłacili depozyt, ustalili swój czas, a następnie wycofali się w ostatniej chwili. Miałem prostytutkę, która wypytywała o pentagram wokół jej odbytu (co byłoby cholernie trudne, ale byłem gotowy na wyzwanie) z okultystycznym motywem, w tym płonącym kościołem nad pentagramem. Nie zrobiła tego, ponieważ martwiła się o estetykę tatuażu wokół odbytu i bała się, co pomyślą jej klienci. Oczywiście rozumiałem decyzję z finansowego punktu widzenia. Nigdy nie zadzieraj ze swoimi pieniędzmi ani z czymś, co sprawia, że ​​zarabiasz.

Przeprowadź nas przez walkę, jaką miałeś z usunięciem Twojego Instagrama i jak sobie z tym radziłeś jako artysta?

Nienawidzę mediów społecznościowych, myślę, że mają podobny wpływ na nasze społeczeństwo jak telewizja – rozpraszają Cię i sprawiają, że czujesz się samozadowolony. Szczerze staram się nie angażować w telewizję, filmy lub Internet, poza niezliczonymi godzinami oglądania pornografii dla moich projektów tatuaży. Czuję, że mógłbym tu siedzieć i omawiać szczegóły każdego konta, które straciłem, jak się przez to czułem lub dlaczego myślę, że ludzie tak bardzo mnie nienawidzą i tak często mnie zgłaszają, ale prawda jest taka, że ​​tak naprawdę nie wiem. Może to dlatego, że ludzie są zazdrośni, bo ja'jestem silną kobietą kierującą się moją seksualnością, samotnie podróżującą po świecie bez strachu i mającą zdecydowanie za dużo zabawy.

Jakie są jedne z najdzikszych tatuaży, które zrobiłeś na genitaliach ludzi??

Cóż, nie powiedziałbym, że'Czy kiedykolwiek użyję terminu „dziki” opisując tatuaż, myślę, że ja'Powiedziałbym, że wszystko zależy od tego, co uważasz za dzikie. Dla mnie wszystko, co robię, wydaje mi się normalne. Powiem, że ta, która szokuje większość ludzi, to hiperrealistyczna pochwa, którą zrobiłem mężczyźnie'skaza. Ludzie zawsze muszą na to spojrzeć kilka razy, bo to skłania oko do myślenia, że ​​mężczyzna ma zarówno penisa, jak i pochwę.

Zrzut ekranu 25.09.2020 o godz

Jakie są wyzwania związane z tatuowaniem genitaliów ludzi??

Cóż, jeśli mam być szczery, tatuaże genitaliów są niezwykle trudne dla klienta i dla mnie. Nie z powodu bólu, ale z powodu procesu. Na przykład samiec musi być wyprostowany dla szablonu, więc jest to wyzwanie samo w sobie. Dużo komunikacji odbywa się przed tatuażem i wyjaśnieniem procesu oraz tego, co będzie potrzebne, aby osiągnąć najlepszy wynik. Wiem, nad czym się zastanawiasz, czy pomagam w tej części procesu „puchnięcia”? Odpowiedź brzmi nie!

Czy faceci lub dziewczęta lepiej radzą sobie z wytatuowaniem swoich intymnych obszarów i dlaczego tak sądzisz??

Nie sądzę, że sprowadza się to do tego, że ktoś będzie siedział lepiej, ponieważ jest mężczyzną lub kobietą. Myślę, że tolerancja na ból zależy od siły woli i zdolności do uspokojenia się podczas całego procesu. Tatuaże bolą, nieważne, jaka jest część ciała, a genitalia niczym się nie różnią. Większość moich klientów siedzi bardzo dobrze, myślę, że tak's ponieważ mają z góry przyjęte wyobrażenie o spełnieniu, jakie uzyskają z wyniku.

Dlaczego od czasu do czasu wybierasz tatuowanie topless i jak to zmieniło twoje wrażenia z tatuażu??

Cóż, nienawidzę tego mówić, ale nie mogę wziąć na siebie zasługi za pomysł na tatuaż topless. Kiedy zacząłem pracować dla Cleen Rock One, byłem w pełni świadomy faktu, że faceci większość czasu tatuowali bez koszulek. Ono's określane jako „Koszule bez imprezy”. Ponieważ zawsze uważam się za równego sobie, chociaż mam bardziej rozwinięte gruczoły sutkowe, nigdy nie cofnę się przed możliwością bycia gorzej ubranym, więc wszedłem. Prawda jest taka, że ​​po prostu pomyślałem, że jestem częścią załogi więc nie powinienem być jedynym, który odchodzi od zwyczajów sklepowych.

Pamiętam, jak pierwszy raz zrobiłem to na konwencie tatuażu. Właściwie byłam sama, bez mojej załogi, ale nie obchodziło mnie to. Będąc dość dużym biustem, w pełni wytatuowaną kobietą, wzbudził wiele mieszanych uczuć. Zwykle na konwentach jestem w pełni zarezerwowana, więc to'to nie jest próba zdobycia większej liczby klientów. Ono's w zasadzie dlatego, że czuję się znacznie bardziej komfortowo bez koszuli i normalnie'm tatuuję obok mojej załogi, więc nie'nie chcę być pominięty w zabawie.

Czego chcesz wytatuować, czego jeszcze nie zrobiłeś??

OK, mam misję, z którą nie mogę jeszcze nikogo zaangażować, ale w końcu ktoś będzie musiał to zrobić, żeby mnie uciszyć. Pamiętasz film „Od zmierzchu do świtu?” Cóż, w tym filmie była postać, która miała plemienny rękaw. Każdemu tatuatorowi w latach 90. i na początku 2000 roku pokazano, że projektuje tatuaż milion razy. Broski z ciastem wołowym zalewały sklepy, aby uzyskać ten projekt lub coś podobnego. Chcę przywrócić plemię lat 90. w zupełnie nowy sposób – na genitaliach.

Zrzut ekranu 25.09.2020 o godz