Treść wiadomości

Życie to żart

Jak na człowieka, który rozpoczął karierę od robienia kawałów i napadów przed kamerą, Mike Ruga jest niepokojąco poważny. Kiedy usiadł w biurze Inked i opowiadał o swojej kolekcji tatuaży – zwłaszcza gdy mówił o czarno-szarym portrecie Ariany Grande, który dominuje na jego ramieniu – nie było w nim żadnej hałaśliwości, którą emanuje na swoich filmach na Instagramie. Ruga był po prostu facetem z romantycznym planem, który jest bardziej niż prawdopodobnie skazany na niepowodzenie, o czym wie, ale wciąż pcha do przodu na wszelki wypadek.

„Pewnego dnia ożenię się z nią”, odpowiada Ruga, zapytany, dlaczego ma tatuaż Grande. „Dlatego nigdy nie opublikowałem tego jako filmik dla fanów. Nigdy nie zobaczysz filmu, w którym to zamieszczam, ponieważ nie zrobiłem tego, żeby mnie zauważyła. Zrobiłem to, ponieważ czuję, że pewnego dnia mogę skończyć z nią w tym samym pokoju i tam strzelę.

Wszystkie tatuaże wymagają pewnego poziomu zaangażowania i poświęcenia – w końcu są trwałe – ale można powiedzieć, że tatuaż Ruga’s Grande jest ostatecznym zobowiązaniem. Nie powinno dziwić, że Ruga osiągnął ten poziom, ponieważ ma tendencję do wchodzenia all-in ze wszystkim, czego się podejmuje.

Zdjęcie autorstwa Brooke Comegys

Zdjęcie autorstwa Brooke Comegys

Pierwszy film, który umieścił Rugę na mapie, miał bardzo proste założenie – wejdź do 7-11 i zacznij tańczyć na klientach. To jego zaangażowanie w to, co sprawia, że ​​jest tak zabawny. Oczywiście jest to również jego zaangażowanie w to, co prawie doprowadziło do tego, że Ruga został skopany w tyłek.

„Był taki wielki, wielki, wielki koleś przy ladzie, który kupował słodycze” – śmieje się Ruga. „I zacząłem tańczyć, a cały sklep patrzył na mnie, od kasjera przez chłopca z magazynu po dużego kolesia. Wszyscy po prostu gapili się na mnie w stylu: „Co do cholery robi ten dzieciak?”, aż w końcu zacząłem pompować mu nogę. Potem zakrztusił się ze mnie.

Ruga o mało się nie udusił i wezwano gliniarzy. Ale w końcu odszedł z zabójczym filmem, który absolutnie wybuchł na Instagramie. Wszyscy to widzieli – łącznie z dużym, dużym, dużym gościem. „Pamiętam, że dmknął mnie na Instagramie, mówiąc:„ Zerżnę cię, kiedy cię zobaczę ”- mówi Ruga. „Musiał jakoś znaleźć mój Instagram i wpadł w szał dwa razy, kiedy dowiedział się, że stał się wirusowy”. Na szczęście te dwie ścieżki już się nie skrzyżowały.

Z biegiem czasu filmy Rugi się zmieniły. Odszedł od żartów na miejscu do skryptowanych gagów, z których wiele ma miejsce w sklepie z tatuażami. Wchodzisz na spotkanie z tatuażem, a z tyłu siedzi Ruga i tatuuje się, gdy jego artysta czerpie inspirację z nagiej kobiety. To zabawne i ostatecznie możliwe do odniesienia.

„Czuję, że każdy dostaje [tatuaż]” – mówi Ruga. „Nieważne, czy pochodzisz ze Stanów Zjednoczonych, zza oceanu, gdziekolwiek, każdy może się do tego odnieść, ponieważ każdy ma tatuaże. To jak zakład fryzjerski. Każdy dostaje fryzurę.

Ruga dąży do urozmaicenia swoich filmów i trzymania ludzi w szwach. Może któregoś dnia jego zwolennicy zobaczą wideo, na którym Ruga upada na kolana przed pewną gwiazdą popu i będą musieli zapytać: „Czy to knebel? A może oddaje swój strzał? Niezależnie od wyniku, ten film z pewnością stałby się wirusowy.