Treść wiadomości

Wytatuowana skóra na wystawie w kampanii walentynkowej Rihanny Savage X Fenty

Tam'To nic, co sprawia, że ​​moje biseksualne serce bije szybciej niż widok Rihanny w bieliźnie. W tym roku na Walentynki's Day Rihanna wydała nową, uwodzicielską kolekcję biustonoszy, majtek, pasów do pończoch i body. Kolekcja jest marką'Pierwsza współpraca z Rihanną poszukującą wizji projektanta mody sportowej Adama Selmana. Savage X Fenty opublikował na swoim Instagramie podniecający film przedstawiający modelki pozujące w swoich najlepszych czerwonych bliskich, a także kilka gorących zdjęć zrobionych przez Dennisa Leupolda.

W mediach promocyjnych oczywiście możemy podziwiać tusz na uroczej Rihannie, jednak naszą uwagę zwróciła również inna wytatuowana piękność. Modelka Adesuwa Aighewi została ręcznie wybrana do Savage X Fenty's kampanii, która w widocznym miejscu pokazuje jej liczne tatuaże. Aighewi jest pochodzenia chińskiego, nigeryjskiego i tajskiego i kręcił kampanie dla Alexandra Wanga, Chanel, Marca Jacobsa i Versace. Jest jedną z niewielu widocznie wytatuowanych modelek pracujących dzisiaj, a ostatnio znalazła się na liście 50 najlepszych modelek na models.com.

Co myślisz Rihanna'nowa kolekcja dla Savage X Fenty, kreatywny kierunek kampanii i jej najnowszy model? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w mediach społecznościowych.