Treść wiadomości

Wypróbowaliśmy najwyżej ocenianą aplikację do tatuażu dla dzieci

Kiedy dorastałem, tatuowanie dopiero zaczynało zyskiwać uznanie w głównym nurcie, a jedynym sposobem na zobaczenie tego dzikiego świata było dostrojenie się do "Miami atramentu" na TLC. Jednak dzisiaj's dzieci mają wszystko na wyciągnięcie ręki i mogą zasmakować tatuowania w znacznie młodszym wieku. Istnieje wiele aplikacji do tatuażu skierowanych do dzieci i zdecydowanie najbardziej popularną jest Atrament Inc. Od stycznia 2020 r. ta aplikacja ma ponad 10 milionów pobrań i znajduje się obecnie pod numerem 33 w App Store's casual podkategoria.

IMG_2303

Tutaj'jak to działa. Kiedy wchodzisz do aplikacji,'ponownie przywieziony do pozorowanego studia tatuażu wraz z krzesłem, butelkami z atramentem i kilkoma uroczymi lampami błyskowymi na ścianach. Kiedy zaczynasz, klient wchodzi i siada na krześle na spotkanie. Ty'ponownie przedstawiono ich projekt, a następnie mają za zadanie stworzyć tatuaż. To wtedy robi się ciekawie.

Aplikacja daje szablon i masz do wyboru podszewkę lub wypełnienie projektu. Istnieją dwie różne opcje podszewki i powiem ci, że obie są trudne do zrozumienia. Ale tam'to hack. Jeśli spróbujesz wyłożyć kawałek palcem, powodzenia, aby projekt wyszedł nawet w połowie przyzwoity. Ale jeśli wybierzesz wypełnienie, możesz przytrzymać maszynę (z przyjemnym brzęczącym dźwiękiem i wibracją) przez kilka sekund w środku tatuażu, wypełni się idealnie..

IMG_2299

Gdy idziesz, klient zareaguje na twoje umiejętności tatuażu serduszkami lub zmarszczonymi twarzami, ale nie'nie martw się, jeśli nawalisz, tam's przycisk resetowania. Gdyby tylko było to możliwe w prawdziwym świecie. Również, jeśli nałożysz niewłaściwy kolor na tatuaż, nie ma problemu, ponieważ możesz po prostu narysować go odpowiednim odcieniem, a klient nigdy się nie dowie. Kiedyś'skończyłem twoje arcydzieło, trafiłeś "Gotowe" przycisk i aplikacja ocenia Twoją pracę od dobrej do doskonałej. Aplikacja płaci ci za twoją pracę w zależności od wyniku i jak w prawdziwym sklepie, po każdym kawałku musisz zwrócić właścicielowi należności. A ta aplikacja zabiera ponad pięćdziesiąt procent twoich ciężko zarobionych pieniędzy!

IMG_2300

W miarę postępów i zarabiania pieniędzy, tworząc tatuaże, aplikacja umożliwia dokonywanie zakupów w celu aktualizacji sklepu. Obejmuje to dodanie nowej lampy błyskowej do ścian i aktualizację maszyny. Maszyna ty're podane na początku gry nazywa się "Psujący rozgrywkę," i jak ja'Pisząc to, dostępnych jest kilka opcji zakupu, w tym "Syrena," "Jednorożec" oraz "Hot Rod." Niestety, wszystkie te maszyny są zwojowe, ale może, jeśli są's wystarczy zapytań, aplikacja wyda kilka rotacji dla tych, którzy nie't lojalny wobec cewki.

Aplikacja dobrze radzi sobie z uchwyceniem różnych klientów, których przyciąga sklep z tatuażami, od dużych i krzepkich motocyklistów przez proste kobiety biznesu po hipsterki. To, co mogliby poprawić, to tworzenie bardziej zaawansowanych poziomów dla starszych graczy, ponieważ ta gra jest sprzedawana w wieku 12+, ale wyraźnie jest skierowana do znacznie niższej grupy demograficznej. Wyobraź sobie, że dodają trochę realizmu, a nawet modny mikroportret? Teraz to's bardziej nasza prędkość.

IMG_2302

Podczas gdy redaktorzy Inked byli głównie tymi, którzy testowali grę, pozwoliliśmy niektórym artystom na tuszem NYC dać aplikacji spin. I pomimo tego, że radzili sobie tylko nieznacznie lepiej niż nasi pisarze, byli w stanie zrozumieć, dlaczego dzieci gromadzą się w grze. Jeden z tatuatorów, Erigels Vogli powiedział "Moje dziecko by to pokochało," to wszystko, o co mogli prosić twórcy Ink Inc.

Co myślisz o aplikacjach do tatuażu dla dzieci? Czy myślisz o wypróbowaniu Ink Inc? Daj nam znać w mediach społecznościowych.