Treść wiadomości

Wyłącznie: artysta tatuażu Drake’a omawia swój nowy tatuaż na klatce piersiowej

Extra Extra, przeczytaj o tym wszystko. Drake oficjalnie ma swój największy i najgorszy tatuaż. I my'Mam wewnętrzną miarkę atramentu od samego artysty! Zajrzyj do galerii poniżej, aby rzucić okiem na tatuaż i daj nam znać swoje przemyślenia na temat projektu w sekcji komentarzy na Facebooku.

Zrzut ekranu 2018-12-10 o 11.01.21

Toronto'Klejnot koronny, raper Drake, wniósł więcej do sceny muzycznej niż tylko pięć wyróżniających się albumów studyjnych. On's również rozgałęziły się w świecie biznesu, zdobywając wiele międzynarodowych umów promocyjnych – od Sprite do Burger King. Jednak jego najbardziej godnym uwagi projektem, poza własną muzyką, jest jego wytwórnia płytowa OVO Sound.

Drake założył OVO Sound w 2012 roku wraz z producentem Noah "40" Shebib i partner biznesowy Oliver El-Khatib. Wytwórnia jest obecnie dystrybuowana przez Warner Bros. Records i wydała dwa platynowe albumy. 

W przeszłości Drake i jego współzałożyciele okazywali swoją dumę z OVO Sound w zakresie odzieży, jednak Drake ostatnio poszedł o krok dalej ze swoją pasją dzięki ogromnemu tatuażowi.

Zrzut ekranu 2018-12-10 o godz. 10.59.29

W filmie przesłanym do Drakea'Na Instagramie raper pokazał ogromny tatuaż na klatce piersiowej podczas spędzania czasu w basenie. Później Drake opublikował lustrzane selfie na swojej historii na Instagramie, które lepiej przedstawiało jego nowy tatuaż.

Zrzut ekranu 2018-12-10 o godz. 10.00.10

Według belgijskiego tatuażysty Inala Bersekova, utwór jest "sowa OVO łapiąca mysz." Ono's obecnie w trakcie tworzenia, jednak Bersekov nie jest w stanie podzielić się w tej chwili więcej o tym utworze. 

W przeszłości Bersekov wykonał wiele innych tatuaży na Drake’u, w tym kilka portretów realizmu. I z Bersekowem's imponujący talent do tatuażu i Drake's status ikony hip-hopu, nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy ten tatuaż, kiedy to's skończone.

Drake-1

Co myślisz o Drake’u?'nowy tatuaż? Jak myślisz, co symbolizuje mysz w tym utworze? Daj nam znać swoje przemyślenia, opinie i pytania dotyczące tego tatuażu w sekcji komentarzy na Facebooku.