Treść wiadomości

Wyciskanie cytryn w lemoniadę z Supreme Patty

Z 6,3 milionami obserwujących i liczonymi, Supreme Patty jest jednym z najczęściej komentowanych 20-latków w mediach społecznościowych. W swoim krótkim czasie na Instagramie zbudował markę na żartach, wyczynach kaskaderskich i szalonych wyzwaniach, które przyciągnęły uwagę stron z treściami, takich jak WorldStarHipHop i znanych artystów, takich jak Tekashi 6ix9ine. Jednak niewielu zatrzymało się, aby zapytać, w jaki sposób ta sensacja w mediach społecznościowych była w stanie wspiąć się na szczyt i zgromadzić tak oddaną sieć obserwujących. Cóż, nadszedł czas, abyś usłyszał prawdę ze źródła i może wszyscy dowiemy się kilku rzeczy o tym, jak powiększać liczbę obserwujących na Instagramie.

Supreme-Patty3995-logo-shootmepeter

W liceum, kim chciałeś być, kiedy dorośniesz?

Wracałem tam i z powrotem z wieloma różnymi pomysłami. Dorastałem na wsi, a moi rodzice wcześnie się rozeszli. Ze strony taty mieszkaliśmy na małej farmie, a ja jeździłem na bykach i koniach. Kiedy byłem bardzo młody, chciałem jeździć na bykach, ale potem dorósłem. Kiedy dostałem się do liceum, byłem ratownikiem i myślałem o wejściu na patrol plażowy. Ale potem poszedłem na studia i to wszystko się wydarzyło.

A jak to wszystko się dokładnie stało??

Byliśmy po prostu spłukanymi dziećmi z college’u i znudzeni, z dużą ilością wolnego czasu. Zaczęliśmy więc tworzyć treści, a Orlando Brown ponownie opublikował jeden z naszych pierwszych filmów. Zwróciliśmy na to uwagę i od tego momentu po prostu posuwaliśmy się do przodu. Początkowo naszymi treściami były filmy z jedzeniem i zrobiliśmy konkurs hot dogów, aby spróbować pobić rekord Joeya Chestnuta. Skończyło się na tym, że nie byłem w stanie tego zrobić, ale już mieliśmy uwagę i postanowiliśmy zmienić rzeczy z bardziej szalonym gównem.

Supreme-Patty3956-logo-shootmepeter

Udało ci się zdobyć ponad sześć milionów obserwujących na samym Instagramie. Jak trzymałeś te wszystkie oczy na sobie i co robiłeś??

Upewniłam się, że jestem spójna ze wszystkim, co robiłam, publikując codziennie lub co dwa dni. Stamtąd zauważyłem, że inne strony, takie jak WorldStar, ponownie publikują to, co robię, a moja strona rosła dzięki poczcie pantoflowej.

Ustanowiłeś markę jako kanał dowcipów i dzięki temu, jaki był najbardziej szalony wyczyn, jaki zrobiłeś dla filmu?

Najbardziej szalonym wyczynem było prawdopodobnie to, że pojechaliśmy do Anglii i zrobiliśmy konkurs toczenia sera. To duże wzgórze, na którym grupa ludzi spuszcza po nim kulkę sera i próbuje ubić ser na dno. Ludzie mają połamane nogi próbując tego i to jest szalone.

Najwyższy Patty3971-1

Wiele z Twoich filmów przedstawia to, jak zadajesz sobie ból, wlewając sok z cytryny lub ostry sos do oczu. Czy pamiętasz, kiedy po raz pierwszy postanowiłeś umieścić coś w swoich oczach na wideo??

To mógł być pomysł mojego menedżera Millza. W tym czasie byliśmy jeszcze na studiach i spędzaliśmy czas w naszym akademiku. Mieliśmy trochę cytryn i papryki, więc postanowiliśmy zrobić film, w którym zjadłem paprykę i strzeliłem. Potem przypadkowo postanowiliśmy wlać mi sok z cytryny do oczu i utknął w naszych filmach.

Kilka Twoich filmów przedstawia w nich marihuanę w jakiejś formie lub formie. Jaki jest najbardziej szalony film na temat chwastów, jaki do tej pory zrobiłeś??

Jeden z najbardziej szalonych filmów, jakie zrobiliśmy, został nakręcony około 7/11 Slurpee Day. Przynosiliśmy czterostopowe bongo, napełnialiśmy je Slurpee i uderzaliśmy w sklepie.

Supreme-Patty5076-logo-shootmepeter

Stworzyłeś ekipę, z którą się kręcisz, znaną zarówno jako Gang Lil Dicka, jak i Gang Krewetkowy. Co było przy wymyślaniu tych nazw i co zjednoczyło was jako grupę??

Zrobiliśmy film, w którym przypadkowo powiedziałem coś o małych kutasach, a ludzie zaczęli o tym mówić w sekcji komentarzy. Trzymałem go przez jakiś czas, a potem przeszliśmy do Shrimp Gang, ponieważ jest bardziej przyjazny rodzinie. Moja ekipa składa się z Millz (mój menedżer), Ryan (vloger), Draco (artysta), Wide Neck, Long Neck i Kush Papi.

Co sprawiło, że zbudowałeś swoją markę wokół firmy odzieżowej Supreme??

Zrobiliśmy nasze Instagramy z powrotem w siódmej klasie, a ja wszedłem na stronę internetową, która była generatorem imion na Instagramie. Supreme Patty faktycznie pojawiła się na tej stronie i zrobiłem to, zanim wpadłem na pomysł, że zrobię z Instagrama swoją karierę. Wtedy nie wiedziałam nic o marce.

W wielu swoich filmach starasz się pomóc ludziom, którzy mają mniej szczęścia niż ty. Dlaczego jest to ważna wiadomość, którą warto podzielić się z Twoimi obserwującymi??

Lubię wpływać na innych ludzi, aby robili to samo. W przeszłości kupowaliśmy ludziom pokoje hotelowe, ubrania i jedzenie, ale czasami po prostu zabieramy ludzi na zabawę, na przykład na kręgle na cały dzień.

Jaką radę dałbyś innym, którzy próbują zrobić to jako influencer??

Jeśli próbujesz wymyślić, zawsze bądź konsekwentny. To najważniejsza rzecz. I nie pozwól, aby negatywni ludzie cię poniżali. To zawsze było dla mnie trudne z powodu trądziku. Zwłaszcza na początku mój menedżer pomógł mi nawet zacząć, ponieważ mój trądzik był znacznie gorszy. Ale myślę, że mogę pomóc ludziom z trądzikiem wychodzić publicznie i robić swoje, nie bojąc się być sobą.