Treść wiadomości

Wszystkiego najlepszego Demi Lovato — wybierz się na wycieczkę po jej 21 tatuażach

20 sierpnia piosenkarka Demi Lovato skończy 27 lat. Na cześć jej wielkiego dnia my'ponownie świętując ją, przyglądając się każdemu z jej tatuaży. Lovato tatuuje się od ponad dekady i teraz stała się jedną z najbardziej wytatuowanych gwiazd popu na listach przebojów. Rzuć okiem na jej rosnącą kolekcję tatuaży w galerii poniżej i daj nam znać swoje przemyślenia na temat jej atramentu w sekcji komentarzy.

"III"

Lovato ma tatuaż z rzymskimi cyframi na przedramieniu dla swojego ojca, który zmarł w czerwcu 2013 roku po walce z rakiem.

"Ja," i uśmiechniętą buźkę

Lovato dostał słowo "Ja" tatuaż oznaczający skupienie się na jej powrocie do zdrowia, rok po przedawkowaniu narkotyków.

Ma też uśmiechniętą buźkę wytatuowaną na małym palcu, udostępniając zdjęcie na Instagramie z napisem „Bo życie jest za krótkie, żeby nie wytatuować twojego małego palca?”

Babcia's Portret

16 maja 2019 r. Lovato odwiedził dr Woo na "najbardziej znaczące" ona tatuaż's kiedykolwiek dostała, czyli czarno-szary portret jej babci w wieku 26 lat — Lovato's obecny wiek.

Róża

Zanim Gaga wytatuowała sobie plecy, Lovato był pierwszą gwiazdą, która poprosiła o różę od artysty Winter Stone.

Róże i "Badź silny"

Jeden z Lovato's najbardziej rozpoznawalnymi tatuażami jest "Badź silny" napis na wewnętrznej stronie jej nadgarstków. Ten tatuaż pojawił się po jej walce z samookaleczeniem i zyskał krytykę, ponieważ zdecydowała się stawić go przed nią.

Przed zebraniem czarno-szarych róż na przedramieniu Lovato miała w tym miejscu wytatuowany odcisk pocałunku. Jednak po porównaniu utworu z kobiecymi genitaliami, piosenkarka zakryła utwór.

Lew

W prawdziwym stylu Leo, Lovato ma na dłoni czarno-szarego lwa wytatuowanego przez Bang Bang.

Portret psa z "Kumpel tu był"

Po stracie swojego psa Buddy’ego w 2015 roku Lovato dostała słowa "Kumpel tu był" atrament na boku jej stopy. Później dodała do utworu jego portret autorstwa dr Woo.

"Darmowy" i Krzyż

Lovato dostał słowo "Darmowy" nałożyła tusz na palec po nawrocie po sześciu latach od wytrzeźwienia w czerwcu 2018 r..

Z boku dłoni ma również krzyż, będący ukłonem w stronę wiary chrześcijańskiej.

1280_demi_lovato_dream_catcher_tattoo_snapchat

Łapacz snów z "Sprawiasz, że jestem piękna"

Lovato'Pierwszym tatuażem jest napis po jej stronie, który brzmi "Sprawiasz, że jestem piękna." Lovato dostał ten tatuaż w wieku 16 lat i opowiedział o swoim doświadczeniu w wywiadzie, dzieląc się

„Miałem 16 lat i dostałem go w mieszkaniu jakiegoś tatuażysty. Jakby to było takie szkicowe, to było w Los Angeles, ale tak bardzo chciałem się wytatuować. Robię rzeczy z buntu. To był jeden z głównych powodów, dla których dostałem to tak młodo.

Lata później Lovato dodał do utworu parę piór, a później łapacz snów, z pomocą Bang Bang.

demi-lovato-rzymska-liczba-urodziny-tatuaż

Cyfry rzymskie

Po przeciwnej stronie Lovato's żeberkami, ma serię cyfr rzymskich, które reprezentują urodziny członków jej rodziny. Te urodziny obejmują jej matkę Dianna, jej starszą siostrę Dallas, jej młodszą przyrodnią siostrę Madison, jej ojczyma Eddiego i jej ojca Patricka.

demi-lovato-ramię-tatuaż

Afryka

Po odbyciu podróży misyjnej w Kenii, Lovato w 2013 roku ujawniła na ramieniu tatuaż przedstawiający kontynent afrykański.

Zrzut ekranu 16.08.2019 o godz. 11.59.55

"Teraz ja'jestem wojownikiem"

Lovato udostępniła zdjęcie tego tatuażu tego samego dnia, w którym upuszczono jej czwarty album. Ten cytat to tekst jej piosenki "Wojownik" a zapytana o tatuaż Jimmy’ego Fallona podzieliła się:

„Na moim albumie mam piosenkę zatytułowaną „Wojownik” i jest to dla mnie bardzo, bardzo znacząca piosenka. Tekst jest naprawdę ciężki, ale jest też inspirującą piosenką. To negatywna rzecz, która zmieniła się w pozytywną. Wiele przeszłam i jestem naprawdę szczera w kwestii tego albumu. I to jest piosenka, którą naprawdę trudno było mi napisać, nagrać, a teraz wydać. [Tatuaż] był swego rodzaju hołdem dla wydania albumu, a także przezwyciężenia kilku naprawdę trudnych rzeczy w moim życiu.”

d7c4cc0689f220788317bff840dd548f

"Wiara" i ptaki

W 2012 roku Lovato wytatuowała sobie 12 ptaków na przedramieniu, aby reprezentować 12-etapowy program zdrowienia praktykowany przez Anonimowych Alcholików.

"Uwielbiam wolność, jaką reprezentują ptaki i nie miałam konkretnego powodu, dla którego dostałam ich 12” – powiedziała iHeartRadio. „Ale pewnego dnia jedna z moich przyjaciółek, w której byłem w Sober Living, mieszkałem w jej domu w Sober Living i zapytali: „Więc dlaczego dostałeś… Ile dostałeś?”. Nie wiem Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć, jedenaście, dwanaście”, a ja na to: „Hej, nie chciałem tego zrobić”. jak boska rzecz, jakbym pracowała przez 12 kroków, więc kiedy dostałem to, kiedy byłem w trzeźwym życiu, najwyraźniej tak miało być”.

Przed ptakami Lovato dostała na ramieniu słowo wiara, które dostała z przyjaciółką Lauren Martin, którą poznała na odwyku.

229d1a705a12a1da5105fb81b59e3e15

"Puścić & Kochać Boga"

Lovato dostała kolejny tatuaż za wiarę we wrześniu 2012 r..

indeks

"Rock N Roll"

Lovato dostał dopasowanie "Rock N Roll" tatuaż na palcu z przyjaciółką Hanną Beth Merjos.

obrazy

"Pokój"

Lovato też ma słowo "Pokój" atramentem wewnątrz jej środkowego palca.

demi_lovato_ear_tattoo_feather

Pióro

W czerwcu 2010 Lovato zrobiła sobie jedyny kolorowy tatuaż (nie licząc ust, które zakryła) w autobusie na Warped Tour.