Treść wiadomości

Wspominając Beccę Luna

Becca Luna była utalentowaną aspirującą artystką tatuażu i modelką mieszkającą w Nowym Jorku. Była zawodniczką w tym roku'W konkursie Inked Cover Girl zmarła jednak 21 stycznia 2021 roku. Luna pracowała nad tym, by zostać profesjonalną tatuatorką i przez lata kolekcjonowała własne tatuaże. Pasjonowała się również modelowaniem tatuaży i zarezerwowała menedżera talentów z nadzieją na aktorstwo. Na cześć Becci Luny poprosiliśmy jej mamę i najlepszą przyjaciółkę o powiedzenie kilku słów.

"Becca zmagała się z problemami ze zdrowiem psychicznym od czasów dojrzewania, czasami raniąc się, by złagodzić ból emocjonalny," Sarah Leibowits, Becca's matka, wyjaśnił. "Kiedy była na terapii, zdecydowała, że ​​naprawdę chce zatuszować te blizny tatuażem. W Nowym Jorku trzeba mieć 18 lat, żeby zrobić sobie tatuaż, więc na jej 16 urodziny zabrałem ją do Connecticut, gdzie'Tatuowanie za zgodą rodziców jest legalne. Wybrała kompas, ponieważ myślała o szukaniu kierunku w swoim życiu. Od tego momentu była uzależniona. Na jej 17 urodziny wróciliśmy do Connecticut na kolejny tatuaż. Tym razem dostała wiktoriańskie lusterko ręczne z czaszką w odbiciu."

Pierwszy tatuaż Becci

Becca's pierwszy tatuaż

Drugi tatuaż Becci

Becca's drugi tatuaż

Luna'Pasja do robienia tatuaży przerodziła się w chęć zostania sama tatuatorką. "Ona's zawsze była niesamowitą artystką, odkąd była dzieckiem," Leibowits mówi. "Dała sobie i przyjaciołom kilka 'kij i szturchanie.' W ostatniej klasie szkoły średniej odbyła krótki staż w Devil’s Ink Tattoo w East Harlem w stanie Nowy Jork, gdzie nauczyła się korzystać z maszynki do tatuażu, ćwicząc na pomarańczach i syntetycznych skórach. Kiedy w końcu skończyła 18 lat, była podekscytowana, że ​​może pójść sama, aby zrobić oficjalny tatuaż w Nowym Jorku. Zrobiła też swój pierwszy oficjalny tatuaż na swoim najlepszym przyjacielu, Michaelu – to był Popsicle." 

Becca ćwiczy tatuowanie

Becca ćwiczy tatuowanie

"Miała wiele tatuaży, więcej niż ja nawet wiedziałam," Leibowits kontynuuje. "Dostała je w różnych miejscach, aby przypominały jej ten czas w jej życiu. Chciała być pokryta tatuażami, ponieważ uwielbiała być płótnem artysty, a następnie stać się sztuką. Ją ostateczny tatuaż został wykonany przez Douglasa Grady’ego w Nowym Jorku. To był smok na jej klatce piersiowej. Po jej śmierci jej siostra i ja skontaktowaliśmy się z Douglasem i poprosiliśmy go, aby dał nam pasujące tatuaże na jej pamiątkę. Często nosiła wisiorek z drzewem życia, więc zdecydowaliśmy, że ten obraz jest idealny, aby upamiętnić naszą ukochaną Beccę. Zmarła 1/21/21, anagram idealny dla niej."

Ostateczny tatuaż Becci

Becca's ostateczny tatuaż

"Jej dobroć nie miała sobie równych. Nigdy nie słyszałem, żeby podnosiła głos na nikogo, a jej duch był czysty, pomimo skały 'n' rola persona," Anja Avsharian, Becca'najlepszy przyjaciel, mówi. "Pozostała wierna sobie i swojej indywidualności. ona nie'Nawet trochę obchodzi mnie, co ludzie o niej myślą i rozgłaszają to swoimi tatuażami i wszystkim, co robiła. Na jej kostkach widnieje napis „Dzika karta” i naprawdę nie mogę wymyślić bardziej odpowiedniego sposobu, aby ją opisać."

140200585_346735879635464_1427344311214687019_n

"Miała najgłupsze poczucie humoru, mogła znaleźć coś, z czego mogłaby się śmiać – nawet gdy robiło się ciężko," Avsharian mówi. "Rzuciłaby wszystko dla swoich przyjaciół, gdy coś było nie tak. Nie miało znaczenia, co się dzieje, jeśli jej potrzebowałem, była tam. Okres.

"Miała dwa koty i pasjonowała się zwierzętami," Avsharian kontynuuje. "Nie mogła oglądać tych reklam PETA, była zbyt wrażliwa. Zdecydowanie bardziej lubiła zwierzęta niż ludzi. Uczestniczyła w około milionie protestów BLM i była wielką aktywistką. Często martwiła się o środowisko i była wielką obrończynią przyrody."

Becca Luna 2

"Właśnie zarezerwowała menedżera talentów do modelowania i aktorstwa," Avsharian dodaje. "Była początkującą artystką tatuażu, właśnie kupiła cały swój sprzęt. KOCHAŁA sztukę, a szczególnie była wielką fanką 'RuPaul's Drag Race' i anime. Zawsze żartowaliśmy, że jest zbyt bougie dla własnego dobra. Kochała wytworniejsze rzeczy, choć nie zawsze było ją na nie stać. Jej uśmiech był zaraźliwy, a śmiech zaraźliwy."