Treść wiadomości

Witamy w „Parku Jurajskim” z tymi tatuażami Dino-mite

„Park Jurajski” jest z pewnością jednym z moich ulubionych filmów. Nie tylko zawiera fajne dinozaury i niesamowite emocje, ale miesza się z Laurą Dern, Newmanem z „Seinfield” i Jeff Goldblum ubrany na czarno leżący na tylnym siedzeniu jeepa z rozpiętą koszulą… omdlenie. Szczerze, o co więcej może prosić dziewczyna?

Oparty na powieści Michaela Crichtona z 1990 roku, „Park Jurajski” analizuje etykę przywracania dinozaurów do życia i co się dzieje, gdy ta technologia jest wykorzystywana do wykorzystywania tych stworzeń w celu uzyskania korzyści finansowych, czyniąc z nich atrakcje w parku rozrywki. Niczego nie zepsuć, ale nic dobrego się nie dzieje.

W 1993 roku legendarny filmowiec Steven Speilberg ożywił świat „Parku Jurajskiego” swoim przełomowym letnim hitem, który zmienił letnie wrażenia filmowe na lepsze. Film, najbardziej znany ze swoich efektów wizualnych, zapobiegł zbyt częstemu randkowaniu, mimo że pojawił się na początku lat 90. dzięki starannemu połączeniu grafiki komputerowej i efektów praktycznych, w tym imponującemu wykorzystaniu animatroniki dinozaurów naturalnej wielkości, aby przenieść prehistoryczne stworzenia na wielkie ekran. Film zrewolucjonizował także cyfrowy dźwięk przestrzenny i był pierwszym filmem pokazywanym w DTS.

Sukces filmu doprowadziłby do powstania jednej z najbardziej dochodowych serii filmowych wszechczasów, zarabiając ponad 5 miliardów dolarów w kasie. Seria rozszerzyła się poza filmy i książki, obejmując gry wideo, zestawy lego, figurki, serial animowany i, oczywiście, przejażdżki i atrakcje w parku rozrywki. Z innym filmem, „Jurassic World: Dominion”, którego premiera odbędzie się latem 2022 roku, można śmiało powiedzieć, że „Jurassic Park” zostanie.

Aby uczcić prawie 30 lat tej niesamowitej serii, znaleźliśmy jedne z najlepszych tatuaży „Jurassic Park”, które będą przypominać czasy, gdy dinozaury rządziły ziemią.