Treść wiadomości

Wąchacz

Wyobraź sobie to. Siadasz, żeby zrobić sobie tatuaż od nowej artystki i już się denerwujesz, bo igła zaraz uderzy w twoją skórę. Potem dowiadujesz się, że artysta, któremu ufasz, zaczął rysować dopiero w zeszłym tygodniu. Prawdopodobnie byłbyś bardzo zaniepokojony i wyszedłbyś stamtąd. Jednak Snuffy urodził się do tatuażu. Wychowany przez artystę i chirurga, ma smykałkę do projektowania i detali, wchodząc do branży z genetyczną nogą. Teraz, nieco ponad trzy lata później, szturmem zaczął tatuować – zakładając własny kolektyw artystyczny i rysując jedne z najlepszych komedii. Ale z jego punktu widzenia to dopiero początek.

Jak trafiłaś do sztuki??

Zacząłem rysować dopiero na tydzień przed tatuowaniem. Jasne, rysowałem i tak dalej, ale do tego czasu, gdyby ktoś zapytał, czy umiem rysować, odmawiałbym. Z perspektywy czasu powiedziałbym, że sztuka zawsze była częścią mojego życia. Dorastając grałem na gitarze i innych instrumentach i zawsze znajdowałem kreatywne możliwości. Jako dziecko uczyłem się w firmie projektowej w stylu Franka Lloyda Wrighta. Nauczyłem się projektować pokoje, robić modele, szkicować plany, a potem iść w teren, aby zbudować to, co zaprojektowaliśmy. Moja mama jest artystką, a ojciec chirurgiem kręgosłupa, więc zabawne, że tatuowanie w dziwny sposób łączy obie te cechy – pewną rękę z dbałością o szczegóły i kreatywność.

Kiedy zrobiłeś swój pierwszy tatuaż i jakie było to doświadczenie??

Moim pierwszym tatuażem był sierp księżyca. To było coś, co mogłem teraz zrobić w 10 minut, ale prawdopodobnie zajęło to 1,5 godziny. ja nie'Nie wiem, co robię, ale świetnie się bawiłem. Właśnie skończyłem YouTube University i poczułem, że jestem gotowy na małe rzeczy.

Przeprowadź nas przez praktykę, którą odbyłeś u Oscara Akermo. Jaka była najcenniejsza rzecz, której się od niego nauczyłeś?

Kiedy zacząłem tatuować, nie powiedziałem Oscarowi, że tatuuję. Chciałem sprawdzić, czy to naprawdę jest dla mnie, i lubię zaskakiwać ludzi. Doszedłem do punktu, w którym mogłem'nie ukrywać tego już przed nim, bo próbowałby przychodzić i spędzać czas, a ja tatuowałabym. W końcu po około miesiącu pokazałem mu moje „portfolio” pracy. Był zszokowany tym, jak agresywnie się zanurkowałem, nie dlatego, że robiłem coś spektakularnego. W tym momencie wziął mnie pod swoje skrzydła. A mówiąc „pod”, mam na myśli, że pozwolił mi być blisko swojego skrzydła. Pracował na pełny etat i miał własne życie, więc nie była to tradycyjna praktyka. To było bardziej jak: „Jesteś sam, dzieciaku, ale jeśli czegoś potrzebujesz, zadzwoń do mnie!” Wiele mu zawdzięczam. Czas spędzony jako przyjaciele dał mi niesamowity wgląd w to, jak być wszechstronnym artystą. Oscar jest indywidualistą we wszystkim, czego dotyka. Dzielimy się uzależnieniem od rzeczy, które kochamy. Poza technicznymi zastosowaniami najcenniejszą rzeczą, jakiej się od niego nauczyłem, było za każdym razem się pieprzyć.

Kiedy zacząłeś tatuować w swoim stylu i jak ewoluował z biegiem czasu?? Lubię myśleć, że mój styl ciągle się rozwija. Patrząc wstecz, powiedziałbym, że pierwszy tatuaż w moim stylu byłby tatuażem po pięciu miesiącach – tatuaż Einsteina w maju 2018 roku. Na szczęście moja sztuka ewoluowała w korzystny sposób dla moich klientów i mojej kreatywności. Postawiłem sobie za punkt, aby wykorzystać negatywną przestrzeń, zakryć większe obszary i być zwięzłym w moim przekazie. Po zapłaceniu tysięcy dolarów za tatuaże o wymiarach 3”x3” i wyjściu ze sklepu z poczuciem wdzięczności, ale porażki, pamiętam, że pomyślałem, że pokrycie tego będzie kosztować ponad 1 000 000 dolarów. Lubię więc pokrywać większe obszary, lubię używać dziwnie skomplikowanych elementów. Upewniam się, że nigdy nie wkładam do tatuażu rzeczy, które nie mają znaczenia. Rzadko znajdziesz chmury lub cienie, aby wypełnić przestrzeń. Celem jest sprawienie, aby osoba nosząca i widząca tatuaż poczuła coś, gdy go zobaczą. To, co sprawia, że ​​mój styl ewoluuje, to fakt, że ja'm uzależniony od nowego. Chociaż w mojej pracy są elementy powtarzalności, zawsze szukam nowych tematów, ponieważ przy ponownym używaniu czuję się jak oszustwo. Ostatecznie uczciwość jest taka, że ​​każdy tatuaż projektuję dla siebie. Jeśli mój klient przekaże projekt, są szanse, że dostanę go na sobie.

Kiedy zacząłeś tatuować Pete’a Davidsona i jakie są twoje ulubione tatuaże, które na nim zrobiłeś??

Zacząłem tatuować Pete’a około czerwca lub lipca 2019 roku. Większość moich ulubionych tatuaży na nim nigdy nie opublikowałem. Albo dostałem ich gówniane zdjęcie o 5 rano, albo [nie opublikowałem] z szacunku dla jego prywatności. Tatuaż na jego kręgosłupie i wiszące ramki na zdjęcia wokół jego nogi to chyba moje ulubione. A także kawałek, który zrobiłem z kobietą i siedmioma nożami wyrywającymi się z chłopca'zamazana twarz.

Przeprowadź mnie przez jak stworzyłeś Morwin's Biuro.

Morwin Shmookler to facet, który wiele lat temu zaproponował, że kupi jeden z moich budynków. W 2018 roku w moim studio mieszkała część A$AP Mob, potem zaczęli nazywać mnie swoim prawnikiem i księgowym. Więc powiedziałem: „Jeśli to'to czym jestem, potrzebuję imienia. Mów mi Morwin Shmookler. Przewińmy do września 2020. Miałem całą infrastrukturę do studia. Miałem przestrzeń, praktykanta, managerów, asystentów… ale nigdy nie chciałem porządnego studia. Od lat prowadzenia biznesu wiedziałem, że kiedy otworzę sklep, moja uwaga na sztukę zostaje skierowana na biznes. Moi menedżerowie przekonali mnie, że jest inaczej. Jak dotąd udowodniono, że się mylę. Nigdy nie chcę opuszczać tego sklepu, twórcza energia, ludzie, którzy przechodzą, to magnes dla sztuki i kreatywności. Tatuowanie to tutaj mięso i ziemniaki, ale przystawki, specjalności, desery i talerze serów są cholernie zabójcze.

Gdzie masz nadzieję zabrać tę markę??

Morwini's marka to kreatywny dom, w którym akurat się tatuujemy. Wszystko jest kreatywnym przedsięwzięciem. Właśnie zrobiliśmy kolekcję kapsułową, rozmawiamy o kilku markach w sprawie kreatywnego ukierunkowania, a ja wypuszczam moją praktykę artystyczną. Powstaje tu dużo muzyki. Cholera, nakręciliśmy nawet zwiastun filmu.

Jaką radę dałabyś tatuatorom, którzy chcą budować swoją markę poza tatuowaniem??

Muszą zdecydować, czy tylko robią tatuaże, czy rzeczywiście są artystami. Jeśli jesteś artystą, bądź taki. Eksploruj inne media, bądź towarzyski. Rób wszystko, nie zamykaj się w boksach. I, co najważniejsze, rób gówno tylko wtedy, gdy jest w nim twoja dusza. Zrób wszystko, co masz. W ten sposób, jeśli się nie powiedzie, to nie z powodu braku wysiłku.