Treść wiadomości

Washington Tattoo Artists stają się wirusowe z Bird Box Tat Challenge

Film Netflix Bird Box z udziałem Sandry Bullock był największym trendem pod koniec 2018 roku i zainspirował wiele wyzwań. Przede wszystkim YouTuber Morgan Adams zwrócił uwagę platformy i samego Netflixa. Nikt jednak nie przypuszczał, że artysta nada temu zjawisku tatuażowy zwrot. 

budka dla ptaków

Ale tak właśnie się stało i masz za to artystę o imieniu David Gregory. Gregory jest tradycyjnym artystą mieszkającym w Vancouver w stanie Waszyngton, który postanowił oddać hołd wirusowemu thrillerowi, tworząc Bird Box Tat Challenge.

Zrzut ekranu 2019-01-07 o 10.08.03 AM

W wyzwaniu wytatuował zgadzającą się ofiarę z zawiązanymi oczami i zwrócił na siebie uwagę społeczności tatuaży na Instagramie.

Sam tatuaż jest dokładnie tym, czym ty'Oczekuję jednak od artysty z zawiązanymi oczami, dopóki klient jest zadowolony, nic się nie stanie. Ponieważ ten post został udostępniony zarówno w @monday_malarkey, jak i @snake__pit, my'Ciekawi Cię, czy w nadchodzących dniach inni artyści spróbują tego wyzwania.

Zrzut ekranu 07.01.2007 o godz. 10.21.04

Co sądzisz o wyzwaniu z tatuażem na ptasznik? Czy pozwoliłbyś wytatuować sobie artystę z zawiązanymi oczami? Daj nam znać swoje przemyślenia, opinie i pytania dotyczące tej historii w sekcji komentarzy na Facebooku.