Treść wiadomości

Uhonorowanie Stana Lee tatuażami Marvel Comics

W świecie komiksów Stan Lee był wieloma istotami – bogiem, potworem o ogromnej obecności i dowcipnym człowiekiem, który wszystkim odpowiadał. Korzystanie Lee'Własne kreacje, był Thorem, Hulk i Iron Manem w jednym. 

Lee nie't wymyślił komiks, daleki od tego, ale na początku lat sześćdziesiątych uderzył w słabnącą branżę z kolosalnym promieniem gamma kreatywności. Pracując u boku innej legendy Jacka Kirby’ego, Lee'Pierwszym dziełem Marvel Comics była Fantastyczna Czwórka. Przed ich wprowadzeniem superbohaterowie byli całkowicie nieomylni, prawie boscy. Lee zmienił wszystko, wprowadzając wady swoich postaci – złe humory, zwątpienie w siebie, zmartwienia związane z rzeczywistymi problemami, takimi jak płacenie czynszu i dojrzewanie itp. – czyniąc je nieskończenie bardziej związanymi z czytelnikami, zwłaszcza z dziećmi.. 

W dziedzinie opowiadania historii może się to wydawać bardzo prostym pomysłem, ale w świecie komiksów było to rewolucyjne. Bez względu na to, jak zagubiony może być nastolatek w ich wyobraźni, to'łatwiej zrozumieć Petera Parkera próbującego poradzić sobie ze swoim zauroczeniem w Mary-Jane niż Supermana'smutek nad zniszczeniem jego odległej, rodzinnej planety. 

Chyba że Ty'zostałem odrzucony, by żyć wśród Lodowych Gigantów z Jotunheimu, wiesz Lee'Narracyjne instynkty wywołały rewolucję. Każdy bohater (lub drużyna bohaterów) stworzony przez Lee wydawał się odnosić większy sukces niż poprzedni. Podobnie jak Brodie zrobił to po spotkaniu ze swoim bohaterem w "Mallrats," pozwolić'Przejrzyj listę postaci stworzonych przez Lee, samodzielnie lub ze współpracownikiem. Fantastyczna Czwórka, Hulk, Iron Man, Thor, Spider-Man, Doktor Strange, X-Men, Daredevil i Junior Juniper. OK, nie wszystkie z jego dzieł stały się sztandarowymi filmami, przepraszam Juniora, ale lista jest naprawdę zdumiewająca. 

W rocznicę Lee'odchodzi, chcemy zgubić się w światach, które stworzył, dzieląc się niektórymi z naszych ulubionych tatuaży. Wełna drzewna!  

Fantastyczna Czwórka (i ich złoczyńcy)

Hulk

Thor

Człowiek Pająk

Człowiek z żelaza 

Śmiałek

Tatuaż przez Eddy Avila

Tatuaż przez Eddy Avila 

Doktor Strange

X-Men