Treść wiadomości

Tyga debiutuje w nowej odsłonie tatuażu

Przez lata raperzy nadal ozdabiali swoje szyje i twarze tatuażami. Tyga nie jest wyjątkiem. Tyga posiada bogatą kolekcję tatuaży, które zdobią jego ramiona, nogi i oczywiście szyję. Jego najnowszy i największy tatuaż przesuwa kopertę jeszcze dalej, ponieważ's z boku jego twarzy.

Ten tatuaż został stworzony przez Gangę, tatuatora pracującego w Los Angeles. Ganga ma długą listę klientów celebrytów, w tym Nicky Jam, Post Malone, Travis Barker, Jason Derulo, Lil Pump i Chris Brown.

"My zrobiliśmy'nie wiem co chciał zrobić, więc zaproponowałam mu ten prosty i szybki tatuaż," Ganga mówi o tym słowie "Król" napisane po stronie Tygi's twarz w staroangielskim napisem. "Bardzo lubię te litery i ten obszar. To było bardzo chłodne i wygodne doświadczenie. W pokoju było nas tylko kilku."

Tyga's tatuaż jest prawdopodobnie hołdem dla jego syna, króla Cairo Stevenson, który urodził się w październiku 2012 roku. Co sądzisz o Tydze?'nowy tatuaż? Czy zrobiłbyś sobie tatuaż z boku twarzy? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat Tygi's tatuaż w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.