Treść wiadomości

Triumfalny powrót naszych artystów tatuażu React Series

W tej chwili to'to całkiem szalony świat. Za każdym razem, gdy włączasz wiadomości, czeka cię nowy horror, który cię zestresuje – skutki impeachmentu, koronawirusa, wyborów w 2020 roku, konieczności spędzania niedziel z rodziną do powrotu NFL. Ono'jest dużo. 

Na szczęście twoi przyjaciele z Inked wymyślili idealną rzecz, która uspokoi twój umysł —powrót Tattoo Artists React. W każdy piątek po południu'zamierzamy wydać nowy odcinek, w którym tatuatorzy poruszają się na jakiś temat. W tym sezonie ty'zobaczę ich podejście do tatuaży z imionami, usłyszę, jak omawiają podział na tatuatorów ze starej i nowej szkoły i wspominają pierwszy tatuaż, jaki kiedykolwiek zrobili.    

W tym sezonie ty'Będę słyszeć z grupy 30+ tatuatorów. Lista obejmuje: Kelly Doty, Gian Karle, Josh Payne, Aaron Is, Mark Longenecker, Poch, Katie McGowan, Jaded Moon i całą masę innych zabawnych ludzi. Tam's nawet pies w gipsie! (Chociaż nie't wiedzieć, czy pies jest faktycznie pracującym tatuażystą, możemy potwierdź, że Grilla rządzi.)

Kelly Doty nie jest pod wrażeniem

Kelly Doty nie jest pod wrażeniem

Hej Oba, podoba ci się tatuaż Jake'a Paula?

Hej Oba, lubisz Jake Paul?'jest tatuaż? 

W naszym premierowym odcinku tatuażyści udają się do miasta z Jake Paulem, PewDiePie, Jeffree Star i kilkoma innymi gwiazdami YouTube po swoje kiepskie tatuaże. Ono'to mnóstwo zabawy. Ale nie't uwierz nam na słowo, daj temu zegarek na naszym Strona YouTube JUŻ TERAZ

Poważnie, KLIKNIJ TUTAJ iść obejrzeć wideo! 

Lub po prostu obejrzyj to tutaj. Tak czy inaczej, ty'pokochasz nowy sezon Tattoo Artists React.