Treść wiadomości

Travis Barker wytatuował mu imię Kourtney Kardashian

Jeśli nadal byli jakieś wątpliwości, czy Kourtney Kardashian i Travis Barker byli przedmiotem, jego nowy tatuaż naprawdę wyjaśnia. Fani zaczęli spekulować, że para celebrytów była przedmiotem w styczniu, a obaj oficjalnie potwierdzili, że są razem w poście do Kardashian's Instagram na Walentynki's Dzień. Teraz wygląda na to, że 45-letni perkusista i 41-letni potentat przenieśli sprawy na wyższy poziom dzięki trwałemu tatuażowi.

Na swoim Instagramie Kardashian ujawniła Barker'Najnowszy i najwspanialszy tatuaż z jej imieniem nad jego sercem. Tatuaż znajduje się na szczycie niektórych Barker'wyblakłe, wcześniejsze prace – tak jak on'nie mam jeszcze dużo miejsca na nowe tatuaże!

Pozwolić'nie zapominaj, że to jest't pierwszy raz, kiedy Barker zrobił sobie tatuaż z miłości, tak jak zrobił sobie ówczesną żonę'imię Shanna (Moakler) wypisane atramentem na jego lewym ramieniu. Ma wiele innych rzeczy dla ważnych osób w jego życiu, w tym dla matki Glorii, ojca, dzieci Landona i Alabamy, jego sióstr, asystentki, ochroniarza, XXXTentacion i artysty tatuażu TRIGZ.

To również może nie być pierwszy raz, kiedy Barker zrobił tatuaż w hołdzie Kardashianowi, ponieważ fani podejrzewają, że napisał jej pismo odręczne na prawym udzie 25 marca 2021 r..

Co myślisz o Barkerze's "Kourtney" tatuaż? Czy zrobiłbyś tatuaż dla swojej drugiej połówki? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.