Treść wiadomości

Travis Barker dodaje tatuaż z pajęczyną do swojej kolekcji

Na pierwszy rzut oka Travis Barker wydaje się być całkowicie pokryty tatuażami. Od pasa w górę światowej sławy perkusista Blink-182 i około 100 innych projektów nie ma ani cala wolnej przestrzeni do nowej pracy. W poniedziałek Barker udostępnił zdjęcia jakiegoś zupełnie nowego atramentu na kolanie, a zbiorowa reakcja internetu skupiła się mniej na spektakularnym tatuaż autorstwa Chuey Quintanara, ale na objawieniu, że Barker'Nogi są w większości odklejone.   

W wywiadzie dla Inked z listopada 2012 roku Barker opowiedział nam o tym, jak stracił wiele swoich najwcześniejszych tatuaży po przeżyciu katastrofy lotniczej w 2008 roku. Barker doznał poważnych oparzeń na ponad 65% ciała i prawie stracił prawą stopę. "Wszystkie moje pierwsze tatuaże zniknęły po katastrofie lotniczej i przeszczepach skóry” – powiedział nam Barker. „Więc mam drugą szansę, aby ponownie zrobić nogi, co jest całkiem fajne, aby wyjść ze złej sytuacji”.

W czasie naszego wywiadu Barker rozrzucał pomysł odtworzenia tatuaży, które miał na nogach przed wypadkiem, ale w poniedziałek'Sesja pokazuje, że mógł przemyśleć swój plan gry. Quintanar, który jest odpowiedzialny za tatuaż Matki Boskiej na Barker'skóry głowy, dodał Barkerowi niesamowicie czystą pajęczynę'kolano.

Możemy't czekać, aby zobaczyć, jakie inne tatuaże Barker w końcu dodaje do swoich nóg. Biorąc pod uwagę jego zamiłowanie do tatuaży i tatuatorów, praca z pewnością będzie nienaganna.