Treść wiadomości

Transformers Tatuaże

Lockdown daje nam dużo przestojów. Jest tylko tyle nowych programów do streamowania, tyle gier wideo, w które można grać i tyle pracy do wykonania. W końcu skończyły mi się rzeczy do zrobienia i zacząłem sprzątać. I przez "czyszczenie" to co naprawdę mam na myśli to, "przeglądam starą szafę, znajdując moje transformatory z 'Lata 80. i bawiłam się nimi jakbym była jeszcze dzieckiem." 

Jeśli seria przeciętnych (w najlepszym razie) filmów Michaela Baya to jedyny kontakt z Transformersami, można nie zrozumieć obsesji, jaką tak wielu ludzi ma na punkcie robotów w przebraniu. Ci z nas, którzy dorastali oglądając kreskówkę i bawiąc się zabawkami, Transformery były najfajniejszą rzeczą, jaką można sobie wyobrazić. 

Zabawka popieprzona' przemieniony. Wiem, że jest to oczywiste i zawarte w nazwie, ale nie mogę przecenić, jak fajnie to było. Wystarczy kilka ruchów – zrobiono podczas wydawania dźwięków z kreskówki ustami i prawdopodobnie plucie po całym miejscu – łagodnie wychowana półciężarówka zmieniła się w dzielnego lidera Autobotów, Optimusa Prime! Te zabawki były'Były też z taniego plastiku, były zrobione z metalu. Rzeczywisty metal. Było tak fajnie. 

Oh, prawie zapomniałem. Oryginalny "Transformers: Film" był nie tylko ostatnim projektem, nad którym pracował Orson Welles, ale był to pierwszy raz Słyszałem słowo "gówno" w kreskówce. Naprawdę ważna historia kina tutaj?. 

Tak więc, gdy spędziłem mniej więcej dwie godziny bawiąc się z Bumblebee (jako Volkswagon Bug, a nie jakimś wymyślnym Camaro), Grimlock ("Ja Grimlock no bozo, ja królu!"), Soundwave (dawno straciłem LaserBeak), Megatron i Optimus, mogłem't pomóc, ale zastanawiam się, czy na świecie były jakieś tatuaże z radiem Transformers?. 

Te tatuaże są więcej niż na pierwszy rzut oka, moi przyjaciele. Cieszyć się. Autoboty, wprowadzaj.