Treść wiadomości

Toosii przełamuje swój „poetycki ból” i współpracuje z Summer Walker

18 września Toosii wydał swój najnowszy album, "Poetycki ból" przez South Coast Music Group. Toosii był bardzo zajęty w 2020 roku, wypuszczając do tej pory trzy albumy, w tym "Platynowe Serce," który osiągnął pierwsze miejsce na Billboard's Wykres albumów Heatseekers. Album zawiera imponujących 17 utworów, w tym jego przebój "Cykl miłosny" z Summer Walker. Spotkaliśmy się z Toosiiem, aby dowiedzieć się, co kryje się za jego poetyckim bólem i jak zmontował ten album podczas pandemii.

Co złożyło się na złożenie tego albumu??

Szczerze mówiąc, przy tym albumie było dużo pracy, ale wszystko wyszło z tego samego wdzięku. Teraz w końcu tu jesteśmy i wszystko jest w porządku.

Skąd wziął się album's tytuł pochodzi z?

Nazwałem album „Poetic Pain”, ponieważ pasował do tego, kim jestem jako osoba. Kiedy zatytułowałem go „Poetycki ból”, nie chciałem, aby ktokolwiek spojrzał na słowo poetycki i pomyślał o miłości. Przez „Poetic Pain” rozumiem uczucie, które daje i wszystko, z czego pochodzę. To muzyka bólu, ale będzie jak poezja.

Co wpłynęło na stworzenie singla „Love Cycle” z Summer Walker?

Summer Walker i ja byliśmy razem w trasie i mieliśmy pewien związek. „Love Cycle” już się ukazało i grałem go w trasie. Kiedy nadszedł czas, aby ktoś się na to zabrał, zaczęliśmy myśleć o kimś, kto najlepiej pasowałby do tej piosenki i wybraliśmy Summer Walker.

A co z twoim singlem „Right Now?”

„Right Now” jest bardziej dynamiczne, coś, co sprawi, że się odwrócą i zapalą. To ta strona mnie, której ludzie tak naprawdę jeszcze nie widzieli. To na pewno będzie coś wielkiego i to jeden z moich ulubionych albumów.

Jakie są twoje inne ulubione piosenki z albumu??

Lubię „Euforia”. Jest tam też piosenka „Nie mów” i dotyczy napaści na tle seksualnym. To jedna z moich ulubionych piosenek ze względu na znaczenie i przesłanie, jakie się w nim znajduje. Chcę, żeby to się trzymało i dotykało każdego, kto tego słucha.

Jak nagrałeś ten album podczas pandemii??

Nagrałem go w domu, więc proces był szybki. Budziłam się, schodziłam na dół i nagrywałam w kuchni. Zebraliśmy piosenki, które najbardziej nam się podobały i to właśnie z nimi poszliśmy.

Co masz nadzieję, że twoi fani wyniosą z tego albumu??

Że jestem różnorodnym artystą i różnię się od innych artystów. Jestem Toosii i zostanę tutaj.

Jak na razie jest to Wasz trzeci album w 2020 roku. Co skłoniło Was do wydania tak wielu projektów?

Szczerze mówiąc, staram się wydać pięć w przyszłym roku. staram się kontynuować.