Treść wiadomości

TOOPOOR opowiada o „szalonych dziewczynach”, tatuażach na twarzy i przekupywaniu dziwnego Rosjanina za jego chwyt na Twitterze

Layla Rose Shapiro przeszła od odsprzedaży projektantów, które kupiła w sklepach z używanymi rzeczami, do sprzedaży złamanych paznokci i zdjęć imion fanów na czole. Lepiej znana jako TOOPOOR, modelka z Instagrama, fashionistka i blogerka stylowa wkracza teraz na scenę muzyczną, wypuszczając swoje pierwsze dwa single:Szalone dziewczyny” i „Płakany”.

Fotografia autorstwa Evan Kaucher

Fotografia autorstwa Evana Kauchera

Skąd wzięła się nazwa TOOPOOR?

Kiedy po raz pierwszy przeprowadziłem się do LA, nie zrobiłem'nie miałem tyle pieniędzy, a mieszkałem na kanapie w czyimś salonie za 300 dolarów miesięcznie. Zostałem wyrzucony z tego domu, ponieważ właściciel zmarł. Zostałem zwolniony z pracy i wyszedłem z płaczem: „Moje życie'koniec. Nie mam pieniędzy. ja nie'nie wiem co ja'zrobię to.” Wróciłem do domu, w którym się zatrzymałem i wszystkie te dzieciaki robiły sobie tatuaże z patyczkiem i szturchnięciem. Byłem tak zdenerwowany, że wytatuowałem sobie na kolanach „Zbyt biedny” i to było to. Pomyślałem: „Moje imię's ZBYT BIEDNY, ja'Jestem za biedny. Ironia polega na tym, że nazwisko przyniosło mi pieniądze. ja nie'nie wiem jak to jest, ale to'jak to działało?.

Podoba mi się, że musiałeś przekupić kogoś, kto już miał ten Twitter na Twitterze.

Było konto od jakiegoś Rosjanina, który już to miał. „Zbyt biedny” oznacza coś po rosyjsku. Wysyłałem mu wiadomość przez jakieś trzy lata, mówiąc w zasadzie: „Proszę, podaj mi swoje imię, zmień swoje imię na to, zmień swoje imię na to. Na przykład, potrzebuję nazwiska Zbyt Biedny. A potem pewnego dnia odpisał i powiedział, że dobrze. A ja na to: „Fajnie, ja'dam ci 3000 dolarów”. A on na to: „Ok, teraz się zmieniam”. I ja nie'nie wiem, czy myślał, że mówię poważnie, ja'nie jestem pewien. Ale podał mi nazwisko, wszystko się udało. ja nie'winien komuś 3000 dolarów. i'jestem w tym dobry.

Gratulujemy pierwszego singla „Crazy Girls”. Jaka jest za tym historia??

„Crazy Girls” sięga 2016 roku. W 2016 roku napisałem coś w stylu: „Powiedział, że lubi szalone dziewczyny, ale nienawidzi, kiedy jestem szalony”. Kiedy szukałem inspiracji do pisania, ponownie zobaczyłem ten tweet i po prostu zacząłem o nim pisać. Następnie następna linijka brzmi: „Do zatrucia potrzeba dwojga”, co usłyszałem na spotkaniu Anonimowych Uzależnień od Seksu i Miłości. Chodzi o to, że zdajesz sobie sprawę, że albo jesteś toksyczny, oni'ponownie toksyczne, albo razem wyciągacie z siebie to, co najgorsze. Po prostu bardzo mi się to podobało.

Fotografia autorstwa Evan Kaucher

Fotografia autorstwa Evana Kauchera

Co sprawiło, że zdecydowałeś się tworzyć muzykę??

Zawsze myślałam, że gdybym była piosenkarką, byłabym jak Courtney Love i Limp Bizkit i tarzałabym się we krwi w skarpetkach. Ale zawsze byłem bardzo przestraszony, żeby nagrać piosenkę. Byłem wśród wielu muzyków mieszkających w LA i widziałem, jak łatwo było niektórym ludziom, którzy mieli tylko Garage Band, który jest dostarczany z laptopem. Więc spróbowałbym się nagrać. Nigdy nie odniosłem sukcesu i bałem się. Miałem sąsiada, który zachęcił mnie do ponownego spróbowania i podobało mi się, jak to zabrzmiało. Kiedy usłyszałem, jak to brzmiało w słuchawkach z pewnymi efektami, pomyślałem: „Wow, mógłbym brzmieć jak Beyoncé, to może działać”. Potem zacząłem nagrywać i kontaktować się z właściwymi ludźmi. Ale ja nie'Mówię, że to była pasja przez całe moje życie. Chciałbym, żeby tak było, bo teraz tak'to nowo odkryta miłość i nowe hobby. Podczas gdy ja'm na tej planecie, myślę, że jeśli ludzie słuchają, powinienem umieścić tam coś ważnego i z odpowiednim przesłaniem.

Kto według ciebie byłby twoimi muzykalnymi rodzicami, którzy stworzyliby twój muzyczny styl??

Avril Lavigne i Dziura. Evanescence to wielka sprawa.

Jakie reakcje wywołują tatuaże na twarzy??

Ono's teraz częściej, więc nie ma reakcji. Na początku czuję, że wiele osób patrzyło na mnie w stylu: „Och, ona'jest ciężko.” Ale kiedy przyjrzysz się uważnie, są to serca i atrament, które mówią „Kocham cię”, „Obchodź się ostrożnie” i „Kruche”. Więc po prostu szukałem ciężko, ponieważ miałem te tatuaże, ale czuję, że tatuaże są uzależnieniem, które powoduje prawdziwy ból, gdy ty'ponownie zdrętwiały. To'tak to widzę?.

Jaka jest twoja ulubiona rada, którą otrzymałeś w czasach bólu??

Że przeszłość cię nie definiuje. Kim jesteś, jest tym, kim jesteś teraz i czuję, że wiele rzeczy z przeszłości'powiedziałem lub zrobiłem, że mnie prześladował, ale to'nie kim jestem. I pozwalam, żeby to pożerało mnie żywcem i czuję się winny lub mam wyrzuty sumienia, ale myślę, że ostatecznie można ci wybaczyć i możesz się rozwijać. I wiedząc, że to'nie kim jestem i że to nie?'zdefiniuj mnie, że nie'nie czyni mnie tym, kim jestem. Jestem tym, kim jestem teraz. To'czy to?.