Treść wiadomości

TimTheTatman o Pro Streaming, „Call of Duty” i Bear Lion Eagle

Kto by pomyślał, że ludzie mogą zarabiać na życie grając w gry wideo online? Zdecydowanie nie TimTheTatman. Tim zakochał się w grach jako dziecko, a gdy wszedł w wiek dojrzewania, stało się to jego pasją. Kiedy nadarzyła się okazja do streamowania w pełnym wymiarze godzin, poszedł na nią i dzisiaj, on…'to jedno z największych nazwisk na Twitchu. Spotkaliśmy się z Timem, aby dowiedzieć się o jego ulubionych grach, jego spostrzeżeniach na temat przyszłości gier i szeroko omawianej kolekcji tatuaży. 

Jak zacząłeś grać??

Pierwszą rzeczą, jaką pamiętam, grając, było Super Nintendo, które musiało mieć miejsce, gdy miałem 3 lub 4 lata. Szczególnie pamiętam, jak próbowałem wymknąć się, aby zagrać w „Mortal Kombat”, mając nadzieję, że moi rodzice się nie dowiedzą. Zakochałem się w nim i stamtąd przeszedłem do N64 i ostatecznie zbudowałem własny komputer, gdy miałem 13 lat. To mnie naprawdę urzekło i kiedy zbudowałem ten komputer, ledwo opuściłem pokój.

Jak twoja rodzina czuła się w związku z twoją miłością do gier jako dziecko??

Mój tata krzyczał na mnie tyle razy, kiedy miałem 15 czy 16 lat, żebym wyszedł z tych gier. Na jego obronę nie było wtedy możliwości zarabiania pieniędzy na grach, może tylko dla kilku wybranych. Zacząłem gotować na parze na pełny etat, gdy miałem 23 lata, a mój tata był sceptyczny, jak większość rodziców. Kiedy pracowałem od 40 do 50 godzin tygodniowo w normalnej pracy, robiłem więcej streamingu przez około 20 lub 30, więc powiedziałem mu, że myślę, że mógłbym to robić na pełny etat. Nie sądzę, by ktokolwiek mógł przewidzieć, w jaki sposób zmieniło się granie, a ja ledwo widziałem, jak nadchodzi, jeśli mam być z tobą szczery.

Poza pieniędzmi, co sprawiło, że pomyślałeś, że możesz strumieniować swoją pracę na pełny etat?

Kiedy zaczynałem, zarabiałem trochę więcej niż w mojej pracy na pełny etat i to było coś, co uwielbiałem robić. Potem myślę, że streaming przeszedł do głównego nurtu, gdy mój kumpel Ninja był w „Fortnite” i zdmuchnął sufit ze wszystkiego, co myślałem, że wiem o streamingu. To naprawdę otworzyło drzwi, których nigdy nie widziałem, ponieważ wszyscy mówili o „Fortnite”. Przed „Fortnite” radziłem sobie całkiem nieźle i kiedy wychodziłem, ludzie mnie rozpoznawali, ale "Fortnite" podkręcił to na zupełnie inny poziom i to była szalona podróż.

W jakie gry grałeś, gdy zacząłeś streamować na pełny etat?

Pierwszą grą, w którą naprawdę dużo grałem, było „Call of Duty”. Grałem w to przez długi czas, odkąd miałem 16 czy 17 lat. Zawsze byłam w tej grze przyzwoicie, zdecydowanie nie jestem tak dobry jak niektórzy z tych zawodowców, ale potrafię się utrzymać. To właśnie w „Call of Duty: Black Ops 2” naprawdę zacząłem zagłębiać się i zdobywać publiczność.

Jakie są Twoje ulubione gry, w które teraz grasz?

Co dziwne, „Call of Duty: Modern Warfare” i „Call of Duty: Warzone” to teraz moje główne rzeczy. „Call of Duty: Warzone” to ich gra typu battle royale i uwielbiam ją, ponieważ jest naprawdę dobrze zrobiona. Battle royale to gatunek cyber, który naprawdę lubię. Bawię się też „Fortnite”, od czasu do czasu nie grałem tak dużo, jak wcześniej. „Overwatch” to gra, którą zawsze będę mógł uruchomić i była to również duża część mojej kariery, wiele jej zawdzięczam. „Valorant” to ostatni, z którym ostatnio się bawię.

Czego szukasz w grze, do której wracasz??

Dla mnie muszę się tym cieszyć. Jeśli nie podoba mi się to, co robię lub co mówię, wpływa to na moje ogólne zachowanie i nastrój. To sprawia, że ​​oglądanie tego jest nieco mniej zabawne dla ludzi, ponieważ gram coś, czego nie chcę. Zazwyczaj szukam gier typu FPS (strzelanki z perspektywy pierwszej osoby) lub gier typu battle royale. Podoba mi się mój udział w grach MMORPG (gry RPG online dla wielu graczy), ale powiem, że nie streamuję ich tak bardzo, ponieważ są znacznie mniej ważne.

Jak myślisz, które gry są niedoceniane?

W grach czuję, że pojawiają się fale gier, które cieszą się dużą popularnością. „Fortnite” rozbił całą tę bańkę i wszyscy w nią grali. „Overwatch” to gra, którą kocham i wiele osób uwielbia ją walić, ponieważ jest to starsza gra. Myślę też, że „Valorant” poradzi sobie naprawdę dobrze, zwłaszcza gdy jest więcej regulacji i możemy znowu organizować turnieje. Jestem ciekaw, jak to się sprawdzi w ciągu najbliższych kilku lat.

Jakie gry są Twoim zdaniem przereklamowane?

Kilka razy próbowałem zagrać w „Minecraft” i po prostu nie mogę się do tego dostać. Ludzie mówią, że powodem, dla którego lubią „Minecraft”, jest to, że możesz zrobić wszystko, ale to jest dla mnie prawie złe, ponieważ nie mam kierunku. Wiele osób prosiło mnie o zagranie, ale to po prostu nie jest moja filiżanka herbaty.

Gdybyś mógł grać z kimkolwiek, żywym lub martwym, kto by to był??

Myślę, że osobą, z którą chciałbym grać, byłby The Rock. Jestem wielkim fanem Dwayne Johnson i wygląda na faceta, który wie, jak go kopnąć i dobrze się bawić.

Jak widzisz przyszłość gier??

Przyszłość gier dopiero się rozwija. Jest wiele osób, które zainteresowały się streamingiem i grami. Masz kogoś takiego jak OBJ, który co tydzień gra w piłkę nożną, ale także przesyła strumieniowo gry na boku. Jest tak duże zainteresowanie i wiele osób kocha gry wideo. W tej chwili gra ma wiele oczu, które na nią patrzą, a wiele uszu słucha.

Jaki był Twój pierwszy tatuaż i jaka jest jego historia??

Mój pierwszy tatuaż był z tatą, razem zrobiliśmy to samo. Rozmawiałem o zrobieniu sobie tatuażu i skończył jako osoba, która powiedziała, "chodźmy to zrobić." To korona cierniowa, która otacza moje ramię, typowy tatuaż z późnych lat 2000.

Masz bardzo wyjątkowy tatuaż na klatce piersiowej. Skąd wziął się ten pomysł?

Niedźwiedź-lew orzeł? Widziałem na kanale YouTube [Inked], że jest wideo artystów przeglądających tatuaże streamerów. Jeden facet przeszedł od mówienia o mojej klatce piersiowej do gadania o tym, jak tatuaż szczypał moje sutki, co mnie pękało. Jest to więc niedźwiedź-lew orzeł, aw Biblii Bóg opisał kilka różnych zwierząt. Zastanawiałem się, co by się stało, gdybyś łączył niedźwiedzia, lwa i orła, więc poszedłem do mojego artysty z pomysłem.

Jaki jest twój ulubiony tatuaż?

Jeden z moich ulubionych tatuaży jest na prawym udzie i to pół-stworzenie, pół-kobieta. Podoba mi się, bo wygląda niesamowicie, połowa twarzy umiera i rozkłada się, a druga jest żywa i piękna. Zawsze podobała mi się idea życia i śmierci. Lubię też całe moje lewe ramię, które jest historią Samsona, a moją ulubioną częścią jest lew na moim przedramieniu.

Czy wszystkie twoje tatuaże nawiązują do religii??

Większość z nich to robi, ale mojego następnego tatuażu nie będzie. W ciągu najbliższych kilku miesięcy zajmę się całą lewą nogą i to będą niektóre z moich ulubionych postaci z anime.

Czy masz jakieś tatuaże związane z grami??

Właściwie nie. Nie wiem, dlaczego nie, ale wciąż mam dużo nieruchomości. Myślałem, że zrobię prawą nogę z moimi ulubionymi postaciami z gier wideo, w które grałem przez całe życie.