Treść wiadomości

The L Word: Generation Q debiutuje wytatuowanymi postaciami

10 lat po opuszczeniu telewizji twoje ulubione fikcyjne lesbijki powracają i są lepsze niż kiedykolwiek. 8 grudnia, "Słowo na L: pokolenie Q' miał swoją premierę w Showtime, działając jako współczesna kontynuacja oryginalnego serialu. Wielu ulubieńców fanów powtórzyło swoje oryginalne role w serialu, w tym Jennifer Beals (Bette Porter), Katherine Moennig (Shane McCutcheon) i Leisha Hailey (Alice Pieszecki). Jednak, aby dostosować się do czasów, w serialu pojawiło się również wiele nowych postaci, które wprowadzają różnorodność do obsady.

Jedną z tych postaci jest Micah, współlokatorka innych nowych postaci, Dani i Sophie. Micah jest adiunktem i trans mężczyzną. W rolę Micaha wcielił się aktor Leo Sheng, który, według nich, wziął udział w przesłuchaniach do tej roli dla kaprysu, gdy zdobywał tytuł magistra socjologii na Uniwersytecie Michigan. Oprócz reprezentowania trans mężczyzn w serialu, Sheng reprezentuje również społeczność tatuaży – nosi imponujący tatuaż feniksa na lewym ramieniu oraz kilka innych widocznych elementów..

Kolejnym wytatuowanym aktorem, który pojawi się w The L Word: Generation Q, jest Jillian Mercado. Mercado gra Maribel Suarez, jej debiutancką rolę aktorską po tym, jak wyrobiła sobie markę w branży modowej. Mercado jest wybitną działaczką na rzecz osób niepełnosprawnych, używa wózka inwalidzkiego z powodu dystrofii mięśniowej i występowała w kampaniach dla Beyoncé, Target i Nordstrom.

Bądź na bieżąco, aby zobaczyć, jak Micah i Maribel kierują się w tym sezonie The L Word: Generation Q i daj nam znać, co myślisz o programie's restart w sekcji komentarzy.