Treść wiadomości

Teoria koloru

Carolina Caos Avalle znajdziesz na przecięciu pop-artowego kolażu i skóry. Avalle tworzy oszałamiające projekty łączące elementy realizmu, abstrakcyjne tekstury i nawiązania do dziecięcych kreskówek, dając każdemu klientowi naprawdę wyjątkowe dzieło sztuki. Spotkaliśmy się z Avalle, aby dowiedzieć się o jej podejściu do projektowania, w jaki sposób włącza teksturę do tatuażu i jakich porad udzieli młodszemu sobie.

Kiedy zakochałeś się w sztuce?? 

Od dziecka uwielbiałem rysować i malować. Stało się to dla mnie fizyczną potrzebą, taką jak spanie lub jedzenie. W szkole zamykałem się czasami na kilka dni w swoim pokoju i wszystko, co robiłem, to rysowanie. W rysunku i malarstwie oddaję mój często udręczony stan umysłu, ponieważ nigdy nie jestem zadowolony z tego, co robię.

Jak wyglądały pierwsze lata Twojej kariery w tatuowaniu? 

Osiem lat temu poznałem mojego partnera w pracy i życiu Stefano Galati. Przez pierwsze kilka lat starałam się uczyć więcej, próbować różnych stylów, rysować i studiować różnych tatuatorów. Od japońskiego do kreskówkowego, realistycznego do oldschoolowego, kolorowego do czarno-szarego, starałem się jak najwięcej nauczyć od różnych tatuatorów.

Jak opisałbyś swój obecny styl i jak ewoluował na przestrzeni czasu?? 

Dziś swój styl nazywam Realizmem Awangardą i jest to efekt moich studiów i mojego podejścia do różnych technik. Harmonijnie łączę ilustrację, realizm, grafikę i malarstwo. Wypracowałem ten styl przez lata, ale ciągle się zmieniam. Żyję w stanie wiecznego niepokoju, w którym nigdy nie jestem w pełni usatysfakcjonowana i ciągle staram się poprawić swoją technikę i styl. Muszę się wiele nauczyć i zawsze jest coś do poprawienia. Będąc bardzo samokrytycznym, zawsze mam nadzieję, że zrobię to lepiej w następnym tatuażu.

Jak zdecydować, które elementy połączyć w jeden tatuaż??

W swoich projektach buduję elementy realizmu, malarstwa, abstrakcji i grafiki tak, aby kolory kontrastowały ze sobą i wyróżniały główny temat. Uwielbiam podchodzić do złożoności realizmu z prostotą i słodyczą ilustracji. Główne tematy, na których buduję całą kompozycję, są prawie zawsze kobiece. Kobieta to upodobanie, które miałem od zawsze, jeszcze zanim zacząłem tatuować. Za kobiecą twarzą kryje się inna uroda i delikatność, o której odważyłbym się powiedzieć, że jest głęboka.

Jaką rolę w Twojej pracy odgrywa tekstura?

Faktura to podstawa mojej pracy. Elementy graficzne, abstrakcyjne i projektowe są tym, co ożywia kompozycję, która jednoczy tatuaż, jeszcze bardziej podkreślając realizm.

Jaką radę dałbyś swojemu młodszemu ja??

Wszystko zawsze może się zmienić, na lepsze lub na gorsze. Zwykle w życiu rzeczy nie'Nie dzieje się to przypadkiem, ale dzięki zaangażowaniu i wytrwałości myślę, że można osiągnąć wiele rezultatów. Przede wszystkim musisz czuć się usatysfakcjonowany wiedząc, że zrobiłeś wszystko, aby osiągnąć swoje cele.