Treść wiadomości

Ten artysta maluje wyblakłe, zdmuchnięte i starzejące się tatuaże na dłoniach w hiperrealistycznych szczegółach

Tatuaże na dłoniach, niezależnie od tego, czy je kochasz, czy nienawidzisz, one'stały się coraz bardziej popularne w sklepach na całym świecie. Być może mamy celebrytów, takich jak Justin Bieber, Miley Cyrus i Ariana Grande, którym można podziękować, lub wzrost można przypisać napływowi niesamowitych tatuaży w mediach społecznościowych, tak czy inaczej, tatuaże dłoni i palców są nieuniknionym aspektem branży tatuażu.

Oprócz tego, że są niezwykle widoczne i przyczyniają się do tego, że osoba wygląda twardo, tatuaże na dłoniach i palcach różnią się od innych części ciała ze względu na unikalny sposób gojenia. Nasze dłonie są zawsze w ruchu i są niezwykle podatne na działanie czynników atmosferycznych, co prowadzi do stwardnienia i zrogowacenia skóry. Tatuaże na zrogowaciałej skórze mają tendencję do szybszego blaknięcia, częstszego wydmuchiwania i generalnie szybszego starzenia się. Tempo, w jakim ktoś'Tatuaże na dłoniach pokażą, że ich wiek zależy od tego, jak dana osoba zarabia na życie, a ludzie wykonujący pracę fizyczną zgłaszają, że szybciej zanikają niż osoby pracujące przy komputerze. Wiele osób unika z tego powodu tatuowania rąk, podczas gdy inni z dumą przyjmą wyblakły atrament.

Tatuaż przez Jak Connolly

Tatuaż przez Jak Connolly

Osobą, która bardziej niż ktokolwiek inny docenia wygląd wytatuowanych dłoni, jest szkocki artysta, Jackee Sandelands-Strom. Strom to malarka z Edynburga, która tworzy hiperrealistyczne obrazy wytatuowanych dłoni. 

kurtka

"Od wieku, szorstkości, a nawet tatuaży, możesz wyczuć, kim są ci ludzie, zanim złapiesz drugorzędny, niezwykle szczegółowy temat na obrazie, który obejmuje palące się papierosy po liście herbaty," Strom mówi na swojej stronie internetowej. Strom używa zarówno akryli, jak i olejów do tworzenia swoich obrazów, a jej prace można zobaczyć w galerii RJD w Bridgehamption w Nowym Jorku.