Treść wiadomości

Te łyse piękności mogą przekonać Cię do ogolenia głowy podczas kwarantanny

Wielu z nas było w tym momencie poddanych kwarantannie od co najmniej miesiąca, jeśli nie dłużej. A dla niektórych oni'ponowna walka o radzenie sobie bez usług nieistotnych, takich jak strzyżenie i farbowanie włosów. Jedna rzecz, która na pewno wyjdzie z kwarantanny dla wielu osób, to odrosty i rozdwojone końcówki po tym, jak nie chodzili do salonu fryzjerskiego przez tygodnie, może miesiące. W tym tygodniu firma medialna TerazTa polityka przeprowadziła wywiad z kobietą protestującą przeciwko kwarantannie w Michigan i pokazała przed kamerą swoje szare korzenie. Użytkownik TikTok @rebabeba wzięła na siebie przeprowadzenie śledztwa, ustalając, że ta kobieta nie'ufarbowała włosy przynajmniej od października.

Podczas gdy w większości stanów to'nadal nie można umówić się na wizytę u fryzjera, a wielu z nas tego nie robi'Aby czuć się pewnie, że potrafimy wykonać zadanie farbowania w domu, istnieje proste rozwiązanie. I to's aby się zanurzyć, chwyć brzytwę i obejmij pięknie łysy wygląd.

Zanim nazwiesz mnie szaloną, wysłuchaj mnie. Jasne, to'Jest to dość drastyczna zmiana, jednak jest mnóstwo oszałamiających kobiet, które teraz kołyszą ogoloną głową. Heck, wiele z nich to także złe wytatuowane niemowlęta. Jeśli ty'nie jesteś przekonany, po prostu spójrz na niektóre z najpiękniejszych wytatuowanych kobiet kołyszących prawie żadnych włosów w galerii poniżej, a następnie daj nam znać, jeśli'zastanawiasz się nad wyglądem siebie w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.

Emily Nudna

Wiktoria Campbell

Karolina Górnik Smith

TJ

Cigno

Jay Lynn

Leigh Kruk

Grehowa

Lilia

Sierhaus

Solida