Treść wiadomości

Te tatuaże Star Trek będą żyć długo i prosperować

W 2020 roku żyjemy w świecie, w którym władzę przejęli frajerzy. Kiedyś zepchnięte na margines świata rozrywki, science fiction i fantasy stały się głównym nurtem. Nic z tego by się nigdy nie wydarzyło, gdyby nie było't dla Gene Rodenberry's 

"Star Trek." 

Oryginalna seria zadebiutowała 8 września 1966 roku't dokładnie przełomowy — Rodenberry rzucił to jako "'Pociag z wagonami' w kosmosie"— ale kulturowy wpływ, jaki seria ostatecznie wywarła, był ogromny. "Star Trek" wyszedł w idealnym czasie, podczas wyścigu kosmicznego, aby połączyć się z masami. 

Oryginalna seria była w rzeczywistości nadawana tylko przez trzy sezony, ponieważ została anulowana w 1969 roku po 79 odcinkach. Fani próbowali uratować program poprzez kampanię pisania listów (to był zupełnie inny czas), ale NBC i tak wyciągnęła wtyczkę. 

To mogło być to, ale serial stał się kultowym klasykiem. Trekkies (lub Trekkerzy) od lat mają obsesję na punkcie najdrobniejszych szczegółów tych 79 odcinków. Na długo przed tym, jak Comic Con stał się narodową obsesją, konwenty Star Trek pojawiały się w całym kraju, gdzie ludzie zbierali się, aby dzielić się swoją miłością do serialu. W końcu w 1979 r. obsada wróciła do filmu "Star Trek: film kinowy," i narodziło się przebudzenie. 

w 'Rzeczy z lat 80. naprawdę się toczyły, ponieważ "Star Trek: film kinowy" nastąpiło pięć sequeli i "Następne pokolenie" urodził się w 1987 roku. Kapitan Picard i załoga stali się tak kochani, jeśli nie bardziej niż kapitan Kirk'była załoga. W latach od "Następne pokolenie" zadebiutowało siedem dodatkowych seriali i siedem kolejnych filmów. W tej chwili, w 2020 roku, jest tak wiele różnych sposobów na naprawienie Star Treka. 

Jeden sposób na pokazanie swojej miłości do Rodenberry'Stworzenie polega na zrobieniu tatuażu Star Trek. Jasne, może nie jest to najbardziej logiczne, ale nawet Wolkanin jak Spock wie, jak się trochę zabawić od czasu do czasu.