Treść wiadomości

Te tatuaże są jajeczne

Wczoraj ser miał to'dzień i dzisiaj, my'chodzi o jajka. Wiem, że powiedziałem, że ser był najlepszym produktem ubocznym pochodzenia zwierzęcego i podtrzymuję to stwierdzenie. Jednak podczas gdy tatuaże z serem, które widziałem wczoraj, my'są całkiem świetne, oni'ponownie nic w porównaniu do tych tatuaży jajecznych.

Jaja były spożywane przez ludzi od tysięcy lat, a kury udomowiono w tym celu przed 7500 p.n.e. Najczęściej spożywane jajka to kurczak, następnie kaczka, gęś i przepiórka. Stany Zjednoczone produkują 9,41 miliarda jaj miesięcznie, a przeciętny Amerykanin zjada 279 jaj rocznie.

Jajka można przygotowywać i spożywać na wiele pysznych i ekscytujących sposobów — od jajecznicy, przez gotowane w koszulce, po słoneczną stronę, smażone lub gotowane na twardo. I chociaż ser jest w dużej mierze nieobecny w wielu kuchniach Azji, jajka można znaleźć w kuchniach całego świata.

W ostatniej dekadzie jajka stały się popularne dzięki japońskiej postaci Gudetamy. Gudetama został stworzony przez Sanrio i wprowadzony w 2014 roku. Jego imię oznacza leniwe jajko, a on'Miały ogromny wpływ na kulturę kawaii. Od debiutu w telewizji Gudetama był widywany na całym świecie i pojawiał się na boku samolotu, na opakowaniu dla Top Ramen, a nawet ma własną grę wideo.

Na cześć Narodowego Dnia Jaja, 3 czerwca, my'ponownie celebrujemy ten sensacyjny produkt uboczny zwierząt, dzieląc się niektórymi z naszych ulubionych tatuaży z jajkami od utalentowanych artystów z całego świata. Te tatuaże oddają różnorodność przygotowywania jajek i chcemy, abyś podzielił się swoim ulubionym sposobem gotowania jajek w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.