Treść wiadomości

Te tatuaże dla kotów są wolne od okrucieństwa i urocze

Chociaż w żadnym wypadku nie uważamy, że ludzie powinni tatuować swoje zwierzaki, te inspirowane tatuażem koszule dla kotów i małych psów są w 100% zatwierdzone przez Inked. Dla wielu zwierząt odzież służy zarówno jako moda, jak i funkcja, utrzymując ciepło bezwłosego zwierzaka w zimnym klimacie. Projektantka Airie McCready jest mózgiem Simply Sphynx, firmy odzieżowej dla zwierząt domowych, która's stworzył Tattcat.

Tattcat to lekka koszula z wzorami inspirowanymi tatuażami, która nadaje bezwłosemu kotu wygląd wytatuowanego. McCready's Tattcat występuje w różnych wzorach, w tym czarno-szarym, japońskim, plemiennym i tradycyjnym amerykańskim. Jej bluzki są dostępne zarówno z długimi, jak i krótkimi rękawami, a ceny zaczynają się od 19,80 USD. Topy są dostępne w ośmiu rozmiarach, zaczynając od K1 Kitten i kończąc na X-Large.

Oprócz noszenia na własnych kociakach, Supermodelka Daisy, Lucky Boy, Bella Bluebell i Starr Blue, McCready'Projekty pasują do różnych kotów i mogą pomóc psiakom bez futer, takim jak chiński grzywacz.

Co myślisz o Tattcat? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.