Treść wiadomości

Te pielęgniarki są złe, piękne i wytatuowane

Podczas COVID-19 pielęgniarki ryzykują życiem, aby pomóc pacjentom w szpitalach na całym świecie. Według CDC, w Stanach Zjednoczonych jest ponad 1 milion przypadków COVID-19 i liczba ta rośnie wykładniczo każdego dnia. Nasz system opieki zdrowotnej nie'doświadczyli pandemii tej wielkości w ciągu stu lat i pomimo wielu postępów, jakie nastąpiły w medycynie, nigdy nie mogli przewidzieć wpływu tego wirusa na szpitale i pracowników służby zdrowia.

Najlepszą rzeczą, jaką ludzie mogą zrobić, jest pozostanie w domu, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19 i zapewnić bezpieczeństwo innym ludziom, zwłaszcza osobom starszym i osobom z osłabionym lub osłabionym układem odpornościowym. Jednak pielęgniarki nie'mieć przywilej pozostania w domu i dlatego, że'ponownie narażając własne zdrowie, chcemy zrobić, co w naszej mocy, aby podziękować.

Dziękuję wszystkim odważnym i złym pielęgniarkom, które pracują na pierwszej linii frontu tej pandemii, aby zapewnić bezpieczeństwo reszcie świata. Dziękuję bezinteresownym pielęgniarkom, które pracują ponad 80 godzin tygodniowo i robią to z uśmiechem. Spójrz na garstkę pielęgniarek, które:'ponownie ryzykują teraz swoje życie i robią to z kiepskim atramentem w galerii poniżej. Następnie daj nam znać swoje przemyślenia na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.