Treść wiadomości

Tatuaże ze słoniami, których nigdy nie zapomnisz

Czy kiedykolwiek poświęciłeś czas na rozważenie tego powiedzenia? "słonie nigdy nie zapominają?" Czy za tym powiedzeniem kryją się rzeczywiste badania naukowe? A może ktoś po prostu pomyślał, że to brzmi trochę mądrze i utknął? Domyślam się, że to'o wiele więcej tego ostatniego niż pierwszego. 

Póki możemy'Aby udowodnić, że słonie mają nienaganną pamięć, znane są z wysokiej inteligencji. W społeczności zwierząt pomaga mieć duży mózg i słonie' mózgi są dość masywne. Widziano, jak słonie azjatyckie używają gałęzi jako packi na muchy, co pokazuje, że potrafią używać narzędzi. Słonie potrafią rozpoznać siebie patrząc w lustro, udowadniając w ten sposób, że mają pewną samoświadomość, cechę, którą można zobaczyć tylko u inteligentnych zwierząt. 

Naukowcy zbadali możliwość, że słonie mogą być również zdolne do emocji. Kiedy mówimy, że jesteśmy emocjami't mówić o reakcjach ewolucyjnych, takich jak wściekłość, które pomagają słoniom przetrwać. My'mówisz o złożonych emocjach, takich jak zmartwienie lub niepokój, gdy umiera inny słoń. 

Podczas gdy my nie'nie wiem, czy słonie naprawdę nie'Aby zapomnieć o rzeczach, wiemy, że te tatuaże słoni będą trwać wiecznie. Sprawdzać 'je!