Treść wiadomości

Tatuaże z Tarantino Films

Niezależnie od tego, czy lubisz jego filmy, czy nienawidzisz ich, to'nie można zaprzeczyć, że Quentin Tarantino jest jednym z najważniejszych filmowców wszech czasów. 

Tarantino będzie obchodził swoje urodziny 27 marca, więc jako prezent dla niego chcieliśmy przedstawić niektóre z niesamowitych tatuaży, które'znalazłem na podstawie jego filmów. 

W jego katalogu jest tak wiele kultowych scen. Scena taneczna w Jack Rabbit Slim's. Porucznik Aldo Raine rzeźbi swastykę w niemieckim'czoło. Szalony 88 pada ofiarą Panny Młodej'Miecz Hanzo. Django jedzie dumnie na koniu w swoim nowym ubraniu. Pan Blondynka trzymająca policjanta'przykłada odcięte ucho do ust i wita się. I szczerze, to ledwie rysuje powierzchnię. 

Niewielu pisarzy ma dar dialogu, który ma Tarantino. Mężczyzna uwielbia rozmawiać o wszystkim i o wszystkim, jego darem jest możliwość naturalnego przełożenia tych często absurdalnych rozmów na scenariusz. Wiele jego scen czują się tak, jakby były improwizowane, ale improwizowane przez najmądrzejsi ludzie na Ziemi. 

Więc dostrój swoje radio do K Billy's Super dźwięki lat siedemdziesiątych, i ciesz się tą galerią tatuaży inspirowanych Tarantino. i'jestem głodny, pozwól's dostać taco. 

REZERWOWE PSY

FIKCJA PULPOWA

JACKIE BRĄZOWY

Tatuaż przez Patryka Hiltona

Tatuaż przez Patryka Hiltona

KILL BILL

DOWÓD ŚMIERCI

NICHWIELKIE BASTRYTY

DŻANGO UZBROJONY

NIENAWISTNA ÓSEMKA

Udało nam się znaleźć tatuaże reprezentatywne dla prawie każdego z jego filmów, dlatego szokiem było to, że mogliśmy't zbierać wszelkie tatuaże z "Pewnego razu w Hollywood." nie'Czy ktoś tam chce zrobić mały bzykanko Leo wykonującego ten śmieszny taniec? C'pon, ludzie. C'pon….